Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekenprinses.


 

Oorschot , Martijn van; Michiel Hogerhuis - Hoe gooi ik een adviseur eruit? Een handleiding voor directeuren, managers en adviseurs

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Oorschot , Martijn van;  Michiel Hogerhuis - Hoe gooi ik een adviseur eruit? Een handleiding voor directeuren, managers en adviseurs
Schrijver: Oorschot , Martijn van; Michiel Hogerhuis
Titel: Hoe gooi ik een adviseur eruit? Een handleiding voor directeuren, managers en adviseurs
ISBN: 9789055943180
Uitgever: Scriptum Management, 2003
Bijzonderheid: 218 pp, gebonden met omslag, in goede staat, naam schutblad
Prijs: € 3,00
Meer info De gouden tijden voor adviseurs zijn voorbij. Gelukkig maar, want een bijdrage leveren ze al lang niet meer. Sterker nog, ze zijn een deel van het probleem. Het wordt dus hoog tijd om definitief afscheid te nemen. Dat blijkt in de praktijk echter lastig te zijn: adviseurs waarvan iedereen zich afvraagt wat hij of zij dan wel doet, presteren het om maand na maand ingehuurd te blijven. Als het vak al enige ontwikkeling heeft meegemaakt, dan is dat het wel: adviseurs zijn meesters geworden in het blijven zitten waar ze zitten en als het even kan nog hun vriendjes en vriendinnetjes erbij te halen. Was dat vroeger anders? Aan het begin van de twintigste eeuw, tijdens de industrialisatie, ontstond het vak van adviseur. Het waren mensen die beschikten over kennis die toen schaars was - wie wist er toen hoe je een fabriek opzet? - of die iets nieuws te vertellen hadden omdat ze van buiten kwamen. Het was de tijd van raadgevend ingenieurs, accountants en sociologen. Tegenwoordig zijn zo goed als alle adviseurs gelijk, vertellen ze wat we zelf al weten, ontbreekt het hen aan elke ervaring in de praktijk en is aanpassen het hoogste goed. Kortom, adviserend Nederland heeft zichzelf vakkundig de nek omgedraaid.
In dit boek zetten de auteurs uiteen wat er de afgelopen eeuw is gebeurd onder adviseurs, met welke tactieken ze zich in stand weten te houden en hoe opdrachtgevers de adviseurs kunnen herkennen die eerder schadelijk dan goed zijn voor het bedrijf. En tot slot de belangrijkste vraag: hoe draai je het spel om en gooi je ze eruit?
Boek bekijken

Boekenprinses uit Nuis

zakelijk

Logo Boekenprinses

Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.
Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.
We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.
De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.
Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.