Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekenprinses.


 

Smeets, Mart - Passie. Veertig jaar in de journalistiek

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Smeets, Mart - Passie. Veertig jaar in de journalistiek
Schrijver: Smeets, Mart
Titel: Passie. Veertig jaar in de journalistiek
ISBN: 9789046806982
Uitgever: Nieuw Amsterdam, 2009
Bijzonderheid: 286 pp, softcover, in prima staat, foto's z/w, inhoud goed en schoon
Prijs: € 3,50
Meer info In 1967 ging de toen twintigjarige Mart Smeets achter de typmachine zitten en schreef een aantal gedichten. Hij kwam niet meer achter de typmachine vandaan. Al snel volgde zijn eerste publicatie. Sindsdien schreef hij duizenden stukken voor kranten en tijdschriften, over zeer uiteenlopende onderwerpen. De meest memorabele daarvan zijn nu, ter gelegenheid van zijn veertigjarig jubileum in de journalistiek, geselecteerd door Mart Smeets zelf.
Hij koos onder andere voor interviews met voetbalcoach Rinus Michels, oud-premier Dries van Agt en dominee Hans Visser, voor reportages vanuit Amerika, voor portretten van sportsterren uit binnen- en buitenland, voor reisavonturen en gedenkwaardige ontmoetingen, en zelfs voor een heus kerstverhaal.
De verhalen zijn rijk geïllustreerd en vormen tezamen een verrassende overzichtstentoonstelling van vier decennia journalistiek werk van een gepassioneerd veelschrijver.

‘Schrijven is mijn tweede natuur geworden. Ik hou van het ritme dat ik al jaren volhou: zeker vier stukken per week. Steeds weer. Ik ben bij de NOS commentator en presentator en ik maak filmpjes, en ik verzorg een radiomuziekprogramma bij de VARA, maar daarnaast schrijf ik dus veel. Al veertig jaar lang. Hier vindt u het bewijs. Veertig jaar stukjes schrijven en ze soms bewaren; een passie.’
Boek bekijken

Boekenprinses uit Nuis

zakelijk

Logo Boekenprinses

Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.
Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.
We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.
De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.
Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.