Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekenprinses.


 

Lanting, Frans / Galen Rowell / David Doubilet - Parels van de aarde / Behoud van 's werelds mooiste natuurgebieden

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Lanting, Frans / Galen Rowell / David Doubilet - Parels van de aarde / Behoud van 's werelds mooiste natuurgebieden
Schrijver: Lanting, Frans / Galen Rowell / David Doubilet
Titel: Parels van de aarde / Behoud van 's werelds mooiste natuurgebieden
ISBN: 9789075717181
Uitgever: Malherbe & Partner B.V., Weert, 1999
Bijzonderheid: Gebonden met stofomslag, 256 bladzijden. Stofomslag sleets.
Prijs: € 5,00
Meer info De afgelopen decennia hebben we via de media - en soms wellicht in werkelijkheid - kunnen zien en ervaren dat de natuurlijke rijkdommen verarmen. Dat oerbossen gekapt zij, dat planten- en diersoorten uitgestorven zijn en dat als indirect gevolg van de uitstoot van kooldioxide het klimaat op hol driegt te slaan. Toch is er ook op de drempel van de 21e eeuw nog heel veel prachtige en waardevolle natuur op aarde te vinden. We weten nu zelfs welke natuurgebieden wereldwijd het meest belangrijk zijn. Honderden wetenschappers hebben dit samen met het Wereld Natuur Fonds uitgezocht. In 1997 presenteerde zijn, als onderdeel van de Living Planet Campaign, een lijst met ruim 200 ecoregio's (ook wel Global 200 genoemd). Op deze lijst staan de ecoregio's die qua omvang, soortenrijkdom en zeldzaamheid van het allergrootste belang zijn om te behouden. Logisch dus, dat het Wereld Natuur Fonds haar natuurbeschermingswerk vooral concentreert binnen deze unieke gebieden. Een aantal van de ecoregio's waren het afgelopen jaar ook het werkveld van drie beroemde fotografen. Frans Lanting, Galen Rowell en David Doubilet, natuurfotografen van het eerste uur, legden de even mooie als bedreigde natuur voor u vast in 'Parels van de aarde'. Lanting concentreerde zich vooral op het dierenrijk, terwijl Rowell de mooiste gebergten ter wereld introk. Doubilet, de onderwaterfotograaf, was vooral te vinden in koraalrijke tropische zeeën. Het Wereld Natuur Fonds hoopt dat de foto's in dit boek u aanspreken. Wat alleen als we beseffen wat we allemaal nog kunnen kwijtraken, kunnen we ervoor zorgen dat de parels van de aarde voor onze kinderen behouden blijven.
Boek bekijken

Boekenprinses uit Nuis

zakelijk

Logo Boekenprinses

Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.
Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.
We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.
De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.
Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.