Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel BoekenWO2.


 

Tate, Elizabeth en Hazel Harrison - Schildertechnieken. Handboek met meer dan 40 schilder- en voorbereidingstechnieken voor beginners en gevorderden.

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Tate, Elizabeth en Hazel Harrison - Schildertechnieken. Handboek met meer dan 40 schilder- en voorbereidingstechnieken voor beginners en gevorderden.
Schrijver: Tate, Elizabeth en Hazel Harrison
Titel: Schildertechnieken. Handboek met meer dan 40 schilder- en voorbereidingstechnieken voor beginners en gevorderden.
ISBN: 9789089981776
Uitgever: Librero, Kerkdriel
Bijzonderheid: Gebonden met licht besch. stofomslag, 2012, 208 blz. Met afbeeldingen in kleur en een index.
Prijs: € 19,50
Meer info Creëer sfeervolle en levensechte schilderijen met dit onmisbare handboek, waarin meer dan veertig verschillende schilder- en voorbereidingstechnieken worden uitgelegd. In dit boek vindt u prachtige demonstraties waarbij stap voor stap wordt getoond hoe u de technieken in uw eigen werk kunt toepassen, eenvoudig te volgen instructies voor het schilderen met acrylverf, aquarelverf, olieverf en pastels en een sectie met thema«s waar specifieke technieken worden behandeld voor het schilderen van dieren, gebouwen, landschappen, portretten, stillevens en meer. Of u nu een beginner bent of een ervaren kunstenaar, Schildertechnieken is een essentieel werk voor thuis, in uw atelier of in de klas.
Boek bekijken

BoekenWO2 uit Raalte

particulier

Logo BoekenWO2

Bij aankoop van 3 tot 5 boeken 10 % korting. Vanaf 6 boeken 20 % korting.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.