Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boek gevonden!.


 

Miller, Arthur - Op zoek naar een toekomst

De vraag gaat over de volgende titel:

Schrijver: Miller, Arthur
Titel: Op zoek naar een toekomst
ISBN: 9789045019079
Uitgever: Atlas [3 boeken besteld= gratis port!]
Bijzonderheid: 2012, paperback, softcover, 446 p., formaat 21 x 13,5 cm. ZEER GOED !
Prijs: € 9,00
Meer info Arthur Miller, bekend van Dood van een handelsreiziger en van zijn huwelijk met Marilyn Monroe, schreef zijn leven lang korte verhalen. Verhalen met een enorme impact, explosies van creativiteit en verbeeldingskracht: een indringende beschrijving van een vijfjarig vroegwijs, tobberig jongetje. Berooide mannen jagen op even wilde mustangs om ze als hondenvoer te verkopen.

De verhalen laten zich ook lezen als een veelzijdig zelfportret van een van de meest vooraanstaande en spraakmakende toneelschrijvers van de twintigste eeuw. Deze verzameling verschijnt voor het eerst in een Nederlandse vertaling en is een schatkist voor iedere liefhebber van moderne fictie.
Recensie(s)
Arthur Miller (1915-2005) is een van de grote Amerikaanse toneelschrijvers van de 20e eeuw. Zijn ‘Death of a Salesman’ uit 1949 is een klassieker. In 1956 trouwde hij met Marilyn Monroe. Dat Arthur Miller naast toneelwerk ook korte verhalen schreef, is minder bekend. Om die reden is deze verzamelbundel een unieke uitgave. De meeste verhalen zijn autobiografisch en beschrijven diverse episoden uit zijn leven. Intieme herinneringen aan zijn kindertijd en vroege jeugd staan naast verhalen over zijn schrijverschap, zijn joodse afkomst en zijn oorlogservaringen. Opmerkelijk is dat Miller zich niet aansluit bij de in zijn tijd gangbare trends binnen het genre van het korte verhaal. Zijn verhalen zijn ondubbelzinnig anekdotisch en ontberen de suggestieve compositie en thematiek van een Carver, Cheever of Salinger. In een voorwoord gaat Miller in op het verschil tussen zijn toneelwerk en zijn verhalen. Daarin geeft hij toe dat zijn talent als toneelschrijver prevaleert. Zijn verhalen heeft hij vooral voor zijn plezier geschreven: een innemend zelfportret.

DE PORT BLIJFT HETZELFDE TOT EN MET 3 KG! (indien verstuurd met Bpost of DPD naar België of Nederland)
U kunt dus besparen door nu te zoeken in dit winkeltje:
Klik op de knop rechts op het scherm met opschrift
'Alle boeken van Boek gevonden!'
Blader of zoek op met een zoekterm zoals bvb. 'novellen', 'literatuur', 'Atlas'. Succes!
Boek bekijken

Boek gevonden! uit Antwerpen

particulier
U kan eventueel hier hét unieke geschenk vinden - voor UZELF of iemand anders -want de meeste boeken zijn, tenzij anders vermeld, in prima staat. Verzending via DPD of Mondial Relay naar Nederland volgens de keuze van de klant. Naar een adres of afhaalpunt (pakjesautomaat) in België via Bpost. Foto's van cover en/of inhoudstafel op vrijblijvend verzoek.
Minimum 3 boeken of CD's besteld tot max. 3 kg = gratis port!

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.