Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekhandel Moos.


 

Jessica van Geel & Robbert Blokland - Als je maar gelukkig bent

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Jessica van Geel & Robbert Blokland - Als je maar gelukkig bent
Schrijver: Jessica van Geel & Robbert Blokland
Titel: Als je maar gelukkig bent
ISBN: 9789038809151
Uitgever: Nijgh & van Ditmar
Bijzonderheid: Als nieuw. Paperback. Paperback, gesigneerd door de auteur. In nieuwstaat. Stevig verpakt, snel verzonden.
Prijs: € 10,45
€ 3,95
Meer info

Homo’s dragen roze strings, lesbiennes trekken na één date bij elkaar in – inclusief kat. Op 1 april 2001 werd in Nederland als eerste land ter wereld het burgerlijk huwelijk opengesteld voor paren van het gelijke geslacht. Het ‘homohuwelijk’ brengt weliswaar juridische gelijkwaardigheid, maar de clichés rond lhbtiq zijn er nog steeds. Hoe komt dat?
Journalisten Jessica van Geel en Robbert Blokland, beiden gelukkig gay getrouwd, vinden dat we te weinig persoonlijke verhalen horen over hoe het is om homo, lesbienne, queer, gay of bi te zijn. In gesprekken met onder anderen Nicolaas Veul, Romana Vrede, Paul de Leeuw, Barbara Barend en Carry Slee nemen Van Geel en Blokland de lezer mee in de wereld die gay heet. Over coming-out, huwelijk, gay connection, Grindr en antihomogeweld. Over de lhbtiq-gemeenschap van nu en het verschil met pak ’m beet twintig jaar geleden.
En: over liefde en seks.

Boek bekijken

Boekhandel Moos uit amsterdam

zakelijk

Logo Boekhandel Moos

Verzendkosten:
Brievenbuspakje in Nederland:
€ 3,95 inclusief BTW.
Prijs pakket Postnl naar een huisadres (of als u wenst ophalen bij een PostNL,even aangevend dan) in Nederland:
€6,95 inclusief BTW.
Prijs pakket Postnl naar een huisadres in België : €8,95 inclusief BTW.
Prijs pakket Postnl Parcelshop naar een huisadres in Duitsland : €9,25 inclusief BTW.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.