Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekhandel Roelants.


 

Kees Raat - Chocoladebijbel

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Kees Raat - Chocoladebijbel
Schrijver: Kees Raat
Titel: Chocoladebijbel
ISBN: 9789048844401
Uitgever: Carrera
Bijzonderheid: Nieuw exemplaar 2018, Hardcover, 464pp
Prijs: € 36,99
Gratis
Meer info Chocoladebijbel is hét naslagwerk voor de chocoladeliefhebber

Met meer dan 150 recepten, handige tips en aanwijzingen laat chocolatier Kees Raat in Chocoladebijbel de oneindige mogelijkheden van chocolade zien. Aan de hand van heldere instructies en stap-voor-stapfotografie leer je alles over het maken van de lekkerste chocoladerecepten. Van klassiekers als brownies en chocoladetruffels tot modernere creaties als oreo-koekjes en chocoladekroketten. Maak je eigen Mars, draai zelf chocolade-ijs, shake een chocoladecocktail, of wat dacht je van een overheerlijke chocoladesmoothie. Kortom, Chocoladebijbel is voor zowel de beginnende als de ervaren chocoladeliefhebber een verrassend en leerzaam naslagwerk.

MEER DAN 150 CHOCOLADERECEPTEN
HELDERE HOW-TO'S EN TECHNIEKEN
ZOWEL KLASSIEKE ALS MODERNE RECEPTEN
BOORDEVOL WEETJES OVER CHOCOLADE
Boek bekijken

Boekhandel Roelants

zakelijk

Boekhandel Roelants uit Nijmegen

Hartelijk welkom bij Boekhandel Roelants. Wij zijn een literaire boekhandel met aandacht voor het betere boek. Al onze boeken zijn nieuw en onbeschadigd, tenzij anders vermeld. Bestel snel en eenvoudig via onze website Roelants.nl. Of mail ons: roelants@roelants.nl
Wij verzenden gratis bij aankoop vanaf € 30,00 aan boeken. Daaronder rekenen wij € 4,95. De verzendkosten voor België en Duitsland zijn € 10,- ongeacht het aantal boeken. Alle boeken worden met zorg verpakt en verzonden via Fietskoeriers / PostNL.
Het adres van onze winkel is Van Broeckhuysenstraat 34 te 6511PJ Nijmegen. Onze winkel is dagelijks geopend.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.