Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel boekmakelaar.


 

Tenzin-Dolma, Lisa - Mediteren met natuurlijke mandala's. Nieuwe mandala's geïnspireerd door de natuur voor innerlijke rust

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Tenzin-Dolma, Lisa - Mediteren met natuurlijke mandala's. Nieuwe mandala's geïnspireerd door de natuur voor innerlijke rust
Schrijver: Tenzin-Dolma, Lisa
Titel: Mediteren met natuurlijke mandala's. Nieuwe mandala's geïnspireerd door de natuur voor innerlijke rust
ISBN: 9789057647505
Uitgever: Librero
Bijzonderheid: 2006, 160 pp, hardcover. NIEUWSTAAT
Prijs: € 7,50
Meer info Nieuwstaat.

Een nieuwe collectie mandala's geïnspireerd door de natuur, voor meditatie op de landschappen,wilde dieren en flora van de natuurlijke wereld – met symbolisme dat speciaal is ontworpen om toegankelijk te zijn voor iedereen die mediteert.
Begin een ontdekkingsreis met behulp van 30 voortreffelijke nieuwe mandala's voor meditatie.
Breng de schoonheid en de wonderen der natuur uw bewustzijn binnen als een betrouwbare weg naar innerlijke rust en verlichting.
Het ideale visuele hulpmiddel voor iedereen die geïnteresseerd is in meditatie, ook beginners.
Boek bekijken

boekmakelaar uit Maastricht

zakelijk
Betaling met paypal is mogelijk.
Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.