Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekstra.


 

Dalai Lama, Z.H. de - Slapen, dromen en sterven - een onderzoek naar het bewustzijn met De Dalai Lama

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Dalai Lama, Z.H. de - Slapen, dromen en sterven - een onderzoek naar het bewustzijn met De Dalai Lama
Schrijver: Dalai Lama, Z.H. de
Titel: Slapen, dromen en sterven - een onderzoek naar het bewustzijn met De Dalai Lama
ISBN: 9789071886126
Uitgever: Uitgeverij Maitreya
Bijzonderheid: 1999 274pp Paperback / softback
Prijs: € 19,95
Gratis
Meer info

Annotatie

Dit boek is het verslag van een historische dialoog tussen vooraanstaande westerse wetenschappers en één van de belangrijkste vertegenwoordigers van het hedendaagse boeddhisme, de Dalai Lama.

Flaptekst

Dit boek is het verslag van een historische dialoog tussen vooraanstaande westerse wetenschappers en één van de belangrijkste vertegenwoordigers van het hedendaagse boeddhisme, de Dalai Lama van Tibet. De in dit boek opgetekende gesprekken spitsen zich toe op drie sleutelmomenten in het bewustzijn: slaap, dromen en sterven - door de wereldberoemde neuroloog Francisco Varela ook wel de schaduwzijden van het ego genoemd. De gesprekken vonden plaats tijdens de vierde Mind and Life-conferentie in Dharamsala, India. De bijdragen van vermaarde figuren als filosoof Charles Taylor, psychiater Joyce McDougall, psycholoog Jayne Gackenbach, cultureel ecoloog Joan Halifax en neuroloog Jerome Engel maken dit boek boeiend maar ook goed leesbaar. Of het nu gaat over helder dromen, bijna-doodervaringen of de structuur van het bewustzijn zelf, de deelnemers aan deze unieke uitwisseling weten de lezer keer op keer te verbazen en te fascineren wanneer zij de overeenkomsten en verschillen tussen hun respectievelijke disciplines zichtbaar maken. Iedereen die geïnteresseerd is in boeddhisme, psychologie, neurologie of dromen en het hiernamaals zal plezier hebben van de rijke onthullingen uit dit boek.

De Dalai Lama van Tibet is wereldwijd geliefd en gerespecteerd als een vredelievend mens. Zijn niet aflatende inzet voor de vrede kreeg universele erkenning in de vorm van de Nobelprijs voor de Vrede, die hij in 1989 ontving. Hij leeft in ballingschap in India.

Boek bekijken

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,90 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten Belgiƫ 3,95 euro per zending.
Bij bestellingen van 10 euro of minder zijn de verzendkosten hoger; zie vermelding bij het boek.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.