Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekstra.


 

Amghar, Karim - Van radicaal naar amicaal - Polarisatie en radicalisering bespreekbaar maken in wijk en klas

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Amghar, Karim - Van radicaal naar amicaal - Polarisatie en radicalisering bespreekbaar maken in wijk en klas
Schrijver: Amghar, Karim
Titel: Van radicaal naar amicaal - Polarisatie en radicalisering bespreekbaar maken in wijk en klas
ISBN: 9789046907054
Uitgever: Coutinho S
Bijzonderheid: 2019 152pp Paperback / softback
Prijs: € 22,50
Gratis
Meer info

Flaptekst

Polarisatie en radicalisering zijn belangrijke thema's in onze huidige samenleving. We leven in een tijd waarin het rechtsextremisme groeit en terroristen via manifesten oproepen tot nog meer haat. Docenten en jongerenwerkers gaan het gesprek over polarisatie en radicalisering met jongeren graag aan, maar weten vaak niet hoe. Het boek Van radicaal naar amicaal biedt hulp, verdieping en tools om te kunnen omgaan met polarisatie en radicalisering in de klas en in de wijk.
Dit boek geeft ongeacht achtergrond, gender, leeftijd of religie een kijkje in de denkwijze van groepen die polariseren of van iemand die radicaliseert. Het beschrijft het proces achter polarisatie en radicalisering, laat zien hoe je dit proces kunt herkennen en biedt oplossingen om ermee om te gaan. Het boek bevat tips en tools uit de praktijk die veel gebruikt en getest zijn, waaronder de 'talking stick-methodiek', een laagdrempelige methode om dialogen te bevorderen. De theorie wordt ondersteund door ervaringen uit de praktijk.
Dit boek is geschreven voor (aankomende) eerstelijnswerkers, docenten en jongerenwerkers. Hiernaast is het bruikbaar voor politie, ouders, ambtenaren van het sociaal domein en andere professionals die op de één of andere manier iets te maken hebben met polarisatie en radicalisering.
Karim Amghar is onderwijsontwikkelaar. Hij werkt als docent omgangskunde op een MBO in Rotterdam en als freelance docent op een lerarenopleiding in Leiden. Hij wordt door de landelijke media veel gevraagd vanwege zijn expertise op het gebied van polarisatie en radicalisering. Zo is hij lid van de Adviesraad NTR en blogt hij voor het NRC. Daarbij is hij een enthousiast marathonloper. In 2018 won hij de Compassieprijs.

Boek bekijken

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,90 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten Belgiƫ 3,95 euro per zending.
Bij bestellingen van 10 euro of minder zijn de verzendkosten hoger; zie vermelding bij het boek.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.