Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekstra.


 

Albright, Madeleine - De hel en andere bestemmingen - Een van de inspirerendste vrouwen uit de Amerikaanse politiek

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Albright, Madeleine - De hel en andere bestemmingen - Een van de inspirerendste vrouwen uit de Amerikaanse politiek
Schrijver: Albright, Madeleine
Titel: De hel en andere bestemmingen - Een van de inspirerendste vrouwen uit de Amerikaanse politiek
ISBN: 9789026341809
Uitgever: Ambo|Anthos
Bijzonderheid: 2020 376pp Paperback / softback
Prijs: € 31,99
Gratis
Meer info

Annotatie

De hel en andere bestemmingen van Madeleine Albright bevat de indrukwekkende memoires van de voormalig minister van BZ van de VS. Voor de lezers van Praagse winter en Mevrouw de minister.

Flaptekst

De hel en andere bestemmingen van Madeleine Albright: de prachtige memoires van een van de inspirerendste vrouwen uit de Amerikaanse politiek.

Als Madeleine Albright in 2001 terugtreedt als eerste vrouwelijke minister van Buitenlandse Zaken van de VS, wordt haar gevraagd hoe zij herinnerd wil worden. ‘Ik wil niet herinnerd worden,’ antwoordt ze, ‘ik ben er nog steeds en ik wil dat elke fase van mijn leven spannender is dan de voorgaande.’

Op dat moment overziet Albright haar mogelijkheden: ze kan schrijven, lesgeven, reizen, lezingen geven, een bedrijf beginnen, strijden voor meer democratie, opkomen voor vrouwen, campagne voeren voor politieke kandidaten en meer tijd besteden aan haar kleinkinderen. Ze besluit om het allemaal te doen. Al meer dan twintig jaar is ze constant bezig en ze leert nog elke dag. Ze bewandelt haar eigen pad en is tegelijkertijd in staat om een stem te geven aan de miljoenen mensen die smachten naar respect, ongeacht hun gender, achtergrond of leeftijd.

De hel en andere bestemmingen van Madeleine Albright is de inspirerende autobiografie van een uitzonderlijke vrouw met een weergaloze levenslust. Madeleine Albright op haar best: openhartig, grappig, persoonlijk en serieus. Lees ook Albrights eerdere autobiografische boeken Praagse winter en Mevrouw de minister.

'Afwisselend aangrijpend een hilarisch.' – New York Times

‘Madeleine Albright weeft in deze intelligente en knappe autobiografie geopolitiek en haar eigen levensverhaal door elkaar. Ze blijkt een goede verteller en deelt persoonlijke teleurstellingen, zoals het einde van haar huwelijk, net zo gemakkelijk als prestaties die ze in haar werk heeft behaald.’ – Publishers Weekly

‘Lees het nieuwe boek van mijn vriendin Madeleine Albright. Een krachtige stem in deze tijden.’ – Barbra Streisand

‘Ongezouten, onthullend, grappig en inspirerend.’ – Choice

‘Een genoegen voor lezers die zijn geïnteresseerd in de kunst van onderhandelen.’ – Kirkus

Over Praagse winter:
‘Albright zet de verwarrende geschiedenis van haar geboorteland kraakhelder en prikkelend uiteen.’ – Elsevier Weekblad
‘Ook in dit boek laat ze zien dat ze over een uitstekende pen beschikt en buitengewoon goed kan analyseren.’ – Trouw

Boek bekijken

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,90 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten Belgiƫ 3,95 euro per zending.
Bij bestellingen van 10 euro of minder zijn de verzendkosten hoger; zie vermelding bij het boek.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.