Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekstra.


 

Fritschy, Yannick - Dwars door tijd en ruimte - Reis mee op het schip van Galilei en in de trein van Einstein

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Fritschy, Yannick - Dwars door tijd en ruimte - Reis mee op het schip van Galilei en in de trein van Einstein
Schrijver: Fritschy, Yannick
Titel: Dwars door tijd en ruimte - Reis mee op het schip van Galilei en in de trein van Einstein
ISBN: 9789057125232
Uitgever: Nieuwezijds b.v., Uitgeverij
Bijzonderheid: 2022 175pp Gebonden
Prijs: € 19,99
Gratis
Meer info

Flaptekst

NRC over Ruimtetijd van Yannick Fritschy:
‘Prikkelt de verbeeldingskracht. Lezen!’


Tijdmachines bestaan niet. Dat weten we allemaal. Maar wat weinig mensen weten, is dat je tóch kunt tijdreizen. Dat ontdekte Albert Einstein zo’n honderd jaar geleden. Hij kwam erachter dat je naar de toekomst kunt reizen. Nou ja, een beetje dan.

In dit boek ga je op reis – dwars door tijd en ruimte – en ontdek je hoe de eerste klokken werkten en waarom we eigenlijk jaren, uren en seconden hebben, hoe Christiaan Huygens met zijn slingerklok de hele wereld veranderde en hoe Einstein alle ideeën over tijd en ruimte helemaal op hun kop gooide. En hoe je kunt tijdreizen!

Boek bekijken

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,90 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten België 3,95 euro per zending.
Bij bestellingen van 10 euro of minder zijn de verzendkosten hoger; zie vermelding bij het boek.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.