Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekstra.


 

Derksen, Marco - Projectmanagement in beeld - met videotutorials

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Derksen, Marco - Projectmanagement in beeld - met videotutorials
Schrijver: Derksen, Marco
Titel: Projectmanagement in beeld - met videotutorials
ISBN: 9789083288222
Uitgever: FLOOT
Bijzonderheid: 2023 160pp Paperback / softback
Prijs: € 34,50
Gratis
Meer info

Flaptekst

Over projectmanagement zijn al veel boeken geschreven. Maar…

1. De meeste boeken over dit onderwerp zijn ronduit saai. Ze zijn te ingewikkeld geschreven, met moeilijke woorden, te veel afkortingen en wollig taalgebruik. En ze bevatten van dat typische projectmanagementjargon.
2. Veel van deze boeken zijn heel specifiek gericht op een bepaald soort projecten. Denk aan PRINCE2 dat speciaal bedacht werd voor het ontwikkelen van software of ICE dat gericht is op de bouw.
3. In deze boeken worden te veel onderwerpen beschreven die niets met de feitelijke methodiek van projectmatig werken te maken hebben. Of er wordt veel dieper op onderwerpen ingegaan dan nodig is om ermee aan de slag te kunnen.

Deze drie dingen maken het bepaald niet gemakkelijk om de bestaande boeken ‘te vertalen’ naar jouw project of een voor jouw organisatie werkbaar projectproces. Ze zijn niet praktisch, niet simpel toepasbaar.

Marco Derksen is, naast zeiler en sportduikinstructeur, trainer projectmatig werken/projectmanagement. Om te komen tot dit boek las hij zo’n beetje alle boeken op zijn vakgebied. In al die boeken zag hij een gemeenschappelijke ‘rode draad’. Hij besloot deze ‘kaal’ op te schrijven, zonder jargon, zonder wolligheid.

Daarmee is dit boek zonder veel moeite toepasbaar op om het even welk project: groot of klein, in de zorg, in de bouw, in de techniek of bij de overheid, het maakt niet uit. Sterker nog: met alles wat je in dit boek leest kun je ook je gewone dagelijkse werk een stuk beter (lees: effectiever en efficiënter) doen.

Minder misverstanden. Minder brandjes blussen. Meer rust in je hoofd.

Bij dit boek zijn videotutorials beschikbaar waarin de belangrijkste onderwerpen van projectmanagement worden uitgelegd. Ook is er extra materiaal voor docenten die het boek gebruiken in hun lessen.

www.projectmanagementinbeeld.nl

Boek bekijken

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,90 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten Belgiƫ 3,95 euro per zending.
Bij bestellingen van 10 euro of minder zijn de verzendkosten hoger; zie vermelding bij het boek.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.