Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekstra.


 

Johnson, Brian, van der Hagen, Lucille, Wijers, Gerard, Zondervan, Walter - BiSL® Next – Een Framework voor business informatiemanagement - Hoger rendement door beter gebruik van informatie en technologie

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Johnson, Brian, van der Hagen, Lucille, Wijers, Gerard, Zondervan, Walter - BiSL® Next – Een Framework voor business informatiemanagement - Hoger rendement door beter gebruik van informatie en technologie
Schrijver: Johnson, Brian, van der Hagen, Lucille, Wijers, Gerard, Zondervan, Walter
Titel: BiSL® Next – Een Framework voor business informatiemanagement - Hoger rendement door beter gebruik van informatie en technologie
ISBN: 9789401800389
Uitgever: Van Haren Publishing
Bijzonderheid: 2019 208pp Paperback / softback
Prijs: € 49,00
Gratis
Meer info

Flaptekst

Dit boek geeft een beschrijving van de nieuwe generatie van BiSL®, Business Information Services Library. BiSL® Next is een public domain standaard voor business-informatiemanagement met richtlijnen, good practices en praktische templates. Het biedt handvatten voor leidinggevenden die positief staan tegenover de digitalisering en voor degenen die met hen samenwerken, met als uiteindelijke doel om betere bedrijfsresultaten te bereiken door betere inzet van IT.

Twaalf elementen, vier drivers (sturingsconcepten), vier domeinen en vier perspectieven, vormen de basisprincipes van BiSL Next.
De doelgroep van dit boek zijn businessmanagers, business-informatiemanagers, businessanalisten, CIO’s en IT-managers, en daarnaast ook de bedrijfsadviseurs op dit gebied.

Aan de hand van de beschrijving van de twaalf elementen, geeft dit boek inzicht hoe business-informatiemanagement het best kan worden beheerd en uitgevoerd in een organisatie en hoe daar het best van kan worden geprofiteerd.

Dit boek is ook de officiële literatuur voor het BiSL® Next Foundation examen van APMG.

Boek bekijken

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,90 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten België 3,95 euro per zending.
Bij bestellingen van 10 euro of minder zijn de verzendkosten hoger; zie vermelding bij het boek.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.