Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekstra.


 

Malaspina, Jean-Pierre - De samenstelling van EuroCity-treinen deel 2

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Malaspina, Jean-Pierre - De samenstelling van EuroCity-treinen deel 2
Schrijver: Malaspina, Jean-Pierre
Titel: De samenstelling van EuroCity-treinen deel 2
ISBN: 9789492040695
Uitgever: Lycka till Förlag
Bijzonderheid: 2024 216pp Gebonden
Prijs: € 49,90
Gratis
Meer info

Flaptekst

Dit is het tweede deel van de boeken gewijd aan de samenstellingen van de internationale EuroCity-treinen die van 1987 tot heden door de verschillende Europese landen reden en rijden. De landen die in dit boek aan bod komen zijn, in alfabetische volgorde: Frankrijk, Hongarije, Italië, Kroatië, Luxemburg, Polen, Roemenië, Slovenië, Slowakije, Spanje, Tsjechië en Zwitserland.

In veel van deze landen is het aandeel van treinstellen in het vervoer, vooral bij hogesnelheidstreinen, veel groter dan in de verbindingen die in het eerste deel aan bod komen, hetgeen een meer algemene tendens bij de spoorwegen in de afgelopen decennia weerspiegelt.

De lezer, of hij nu modelspoorliefhebber is of niet, treft in dit boek zo’n 700 verschillende treinsamenstellingen en hun wijzigingen gedurende de 37 jaar van het bestaan van deze inter-Europese verbindingen.

Boek bekijken

Boekstra uit Nijverdal

zakelijk

Logo Boekstra

Bij Boekstra koopt u nieuwe boeken tegen de vastgestelde boekenprijs.
Verzendkosten 1,75 euro per zending binnen Nederland, vanaf 19,90 euro GEEN verzendkosten binnen Nederland.
Verzendkosten België 3,95 euro per zending.
Bij bestellingen van 10 euro of minder zijn de verzendkosten hoger; zie vermelding bij het boek.
Speciale verzoeken? Meestal geen punt, vermeld ze in het veld opmerking.
De actuele levertijd kunt u vinden op onze website.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.