Stel een vraag
Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Book4Book.
Wiel, Rein van der - Laetitia - Een verlangen en Capri
De vraag gaat over de volgende titel:
| Schrijver: | Wiel, Rein van der |
|---|---|
| Titel: | Laetitia - Een verlangen en Capri |
| ISBN: | 9789021488080 |
| Uitgever: | Querido |
| Bijzonderheid: | 1e druk 1997, 289 blz., paperback met flappen - goed, ongelezen |
| Prijs: |
€ 4,95
€ 3,75
|
| Meer info | Het eiland ligt in een van de mooiste streken van Italiƫ, heeft een zeer mild klimaat en het is daarom niet te verbazen dat ooit veel mensen, op de vlucht voor de meest uiteenlopende zaken, op Capri een wijkplaats hebben gezocht. Toen Rein van der Wiel op Capri kwam op zoek naar sporen van de Nederlandse beeldhouwster Sara de Swart, ontmoette hij de schilderes Laetitia Cerio en ontstond het idee een boek over haar te schrijven. Hij was gefascineerd door deze kosmopolitische vrouw die veel van de beroemdheden die langere of kortere tijd op Capri woonden heeft gekend of ontmoet. De familie Cerio behoorde tot een van de meest vooraanstaande families van Capri en Laetitia is zeer internationaal van afkomst: haar vader is Italiaan (met een Engelse moeder), haar moeder Argentijnse (met een Duitse vader en een Iers-Argentijnse moeder). Haar moeder leefde al vrij snel gescheiden van haar vader, wilde niet meer op Capri blijven en met haar heeft Laetitia in haar jeugd overal in Europa gewoond. |
| Boek bekijken | |

De aangegeven verzendkosten gelden voor Nederland. Verzendkosten naar andere landen worden per bestelling overeengekomen.
HEEFT U BINNEN 1 DAG GEEN BERICHT VAN ONS ONTVANGEN, KIJK DAN OOK EVEN IN UW SPAM-BOX. ONZE MAIL KAN DAARIN TERECHT ZIJN GEKOMEN.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
