Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel BOOKS2FLOW.


 

Wieringen, Renilda van & Walther Burgering - Bajes brevier jaar - B

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Wieringen, Renilda van & Walther Burgering - Bajes brevier jaar - B
Schrijver: Wieringen, Renilda van & Walther Burgering
Titel: Bajes brevier jaar - B
ISBN: 9789077219560
Uitgever: FortMedia Uitgeverij
Bijzonderheid: Goed - Izgst. 2011, paperback, 192 pp. Paperback ook ongelezen. Rechterbovenzijde cover kniekje. Izgst. Hartelijke groet Carla, Books2Flow
Prijs: € 19,95
€ 4,50
Meer info Uit ervaring weten we allemaal dat het leven niet meevalt. Vroeg of laat krijgt ieder mens - zelf of in zijn nabije omgeving - te maken met ziekte, pijn en andere tegenslag. Als het tegenzit gaan we nadenken. We stellen ons vragen als; waarom al die narigheid? wat moet ik ermee? had ik het kunnen voorkomen? hoe kom ik er door? Een mens kan figuurlijk vastzitten, maar ook letterlijk. Dit gebedenboek is geschreven voor allen die vastzitten. Of het nu in een justitiële inrichting is, of in (andere) moeilijke situaties, dit boek wil een steun zijn en een handvat geven. Daarom kan dit boek een houvast zijn voor iedereen, voor mensen 'binnen' en 'buiten'.Wanneer je letterlijk vastzit is het misschien een geruststellende gedachte, dat er mensen zijn die niet binnen de muren van justitie hoeven te verblijven en toch dit boek lezen en eruit bidden. Wanneer je niet letterlijk vastzit, maar toch het een en ander te verstouwen hebt, is het misschien een geruststellende gedachte, dat er mensen vastzitten in een gevangenis of in een huis van bewaring, die -via de teksten in dit boek- opbeurende woorden tot je kunnen spreken. Zo zal er een band ontstaan tussen mensen en zullen mensen op elkaar betrokken raken. Is dat niet wat Jezus van ons vraagt, namelijk er te zijn voor anderen?! In dit Bajesbrevier zijn ook veel heiligenverhalen opgenomen. Heiligen hebben vaak (letterlijk of figuurlijk) vastgezeten en hebben nagedacht over hoe ze Christus zouden kunnen volgen in hun leven. Hopelijk worden wij allen aangezet om stil te staan bij de aangereikte gedachten en kunnen we er vervolgens gestalte aan geven in ons leven.
Boek bekijken

BOOKS2FLOW

zakelijk

BOOKS2FLOW uit Roelofarendsveen

Logo BOOKS2FLOW

Beste lezer, welkom bij mijn boekenaanbod. Ik probeer de conditie van het boek zo juist mogelijk weer te geven, zodat je goed weet in welke staat het boek zich bevindt, en dat je weet wat je kunt verwachten.
Als er geen nadere omschrijving wordt weergegeven geldt als volgt :
-- Als nieuw: Conditie zoals je ze in de boekwinkel koopt. Winkelnieuw.
-- Goed : Zgan - zo goed als nieuw of in zeer goede staat (geen leesvouw in rug), soms wel met wat krasjes en / of deukjes. Het is vaak net een nuance.
-- Goed : Izgst. soms wel met wat krasjes en / of deukjes. Het is vaak net een nuance met de Zgan staat. ook dit betreft veelal een ongelezen boek.
-- Redelijk : in (licht) gelezen staat, of met een enkel (klein) scheurtje). Leesvouw in rug. Hoekje uitgeknipt uit pagina vanwege naam.
-- Matig : buitenzijde boek ziet minder fraai of netjes uit...het boekblok is in keurige staat met evt. een enkel (roest) vlekje...wordt eigenlijk nauwelijks aangeboden.
Een enkele keer wordt ook ex-bibliotheek boeken aangeboden, maar alleen ze nauwelijks gebruikt zijn, ook dan wordt het boek als matig worden gekwalificeerd.
Voor verzending in Nederland (altijd met track & tracecode) vraag ik een bijdrage van 4,50 euro, voor verzendingen naar Belgie is de bijdrage 7,50 euro.
GEEN verzendkosten bij aankoop van 50 euro (Nederland en Belgie !)
Meestal reageer ik nog dezelfde dag. Let op een mail van boekwinkeltjes komt soms binnen in de spammap !!!
Books2Flow : Specialist in 'out of print' boeken op het gebied van spiritualiteit, levenskunst en creativiteit.
Uw bestelling zal binnen 1 a 2 dagen (na ontvangst van uw betaling) worden verzonden.
Als u vragen heeft stel ze gerust, ik geef snel antwoord.
Heeft u een opmerking, ook daar sta ik altijd voor open.

Alvast veel leesplezier gewenst!
Vriendelijke groet Carla
Books2Flow
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.