Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel bookshop Rosie.


 

Sassone, Adriana Boidi, Elisabetta Cozzi, Andrea Disertori, Massimo Griffo, Adreina Griseri, Anna M. Necchi Disertori, Alessandra Ponte, Gianni Carlo Sciolla, Ornella Selvafolta - Furniture. From Rococo to Art Deco

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Sassone, Adriana Boidi, Elisabetta Cozzi, Andrea Disertori, Massimo Griffo, Adreina Griseri, Anna M. Necchi Disertori, Alessandra Ponte, Gianni Carlo Sciolla, Ornella Selvafolta - Furniture. From Rococo to Art Deco
Schrijver: Sassone, Adriana Boidi, Elisabetta Cozzi, Andrea Disertori, Massimo Griffo, Adreina Griseri, Anna M. Necchi Disertori, Alessandra Ponte, Gianni Carlo Sciolla, Ornella Selvafolta
Titel: Furniture. From Rococo to Art Deco
ISBN: 9783822865170
Uitgever: TASCHEN GmbH, Köln, Germany (Evergreen is an imprint of)
Bijzonderheid: 2000, 815pp, ill, 287 x 223 x 44mm3, gebonden met stofomslag, mint, 2605 g
Prijs: € 49,99
€ 6,95
Meer info Furniture. From Rococo to Art Deco (ISBN 9783822865170) is een uitgebreide en rijk geïllustreerde gids die de evolutie van meubelontwerp onderzoekt van de Rococo-periode tot de Art Deco-beweging. Dit boek biedt een diepgaand overzicht van de belangrijkste stijlperiodes in de Europese meubelgeschiedenis, met een focus op de belangrijkste ontwerpers, technieken en materialen die elk tijdperk hebben gekenmerkt.

Recensenten prijzen het boek om zijn visuele pracht, met veel gedetailleerde afbeeldingen van meubels uit de verschillende stijlen en perioden. De foto's zijn van hoge kwaliteit en tonen de esthetische en technische verfijningen die kenmerkend zijn voor deze historische meubelstijlen. Het boek is bijzonder nuttig voor designliefhebbers, interieurontwerpers, en iedereen met interesse in kunstgeschiedenis, omdat het inzicht biedt in hoe maatschappelijke en culturele veranderingen invloed hadden op de ontwikkeling van meubels.

De teksten in het boek worden over het algemeen beschouwd als informatief en goed geschreven, met uitleg over de kenmerken van elke stijl en hun historische context. Het boek behandelt niet alleen de visuele aspecten van meubeldesign, maar ook de materialen en vakmanschap die zijn gebruikt bij de vervaardiging ervan, waardoor de lezer een beter begrip krijgt van de technieken die in verschillende perioden werden toegepast.

Sommige recensenten merken echter op dat het boek, hoewel visueel aantrekkelijk, relatief oppervlakkig blijft in zijn tekstuele analyses. Ze hadden graag wat meer diepgang gezien in de bespreking van bepaalde stijlen of ontwerpers. Voor wie op zoek is naar een diepgaande academische studie over meubelgeschiedenis, kan het boek als een wat lichte introductie worden ervaren.

Over het geheel genomen wordt Furniture. From Rococo to Art Deco gezien als een waardevolle en visueel aantrekkelijke bron voor iedereen die geïnteresseerd is in de geschiedenis van meubelontwerp en de verschillende stijlen die in de 18e en 19e eeuw tot bloei kwamen, tot en met de modernistische Art Deco-beweging van de vroege 20e eeuw.
Boek bekijken

bookshop Rosie uit Den Bosch

particulier

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.