Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel bookshop Rosie.


 

Ingram, Christine - Alles over Groente en groentegerechten. Een complete gids over groente en het bereiden van groentegerechten

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Ingram, Christine - Alles over Groente en groentegerechten. Een complete gids over groente en het bereiden van groentegerechten
Schrijver: Ingram, Christine
Titel: Alles over Groente en groentegerechten. Een complete gids over groente en het bereiden van groentegerechten
ISBN: 9789059201989
Uitgever: Veltman Uitgevers B.V., Utrecht
Bijzonderheid: 2003, 256pp, ill, 307 x 235 x 2+6mm3, gebonden met omslag, zeer goede staat, 1652 g
Prijs: € 12,99
€ 6,95
Meer info Alles over Groente en Groentegerechten: Een complete gids over groente en het bereiden van groentegerechten is een kookboek dat zich volledig richt op de veelzijdigheid en rijkdom van groenten. Het boek biedt een diepgaande gids voor het selecteren, bereiden en koken van een breed scala aan groenten, en is bedoeld om zowel beginners als ervaren koks te inspireren tot het maken van heerlijke groentegerechten.

Recensenten prijzen het boek vanwege de gedetailleerde informatie over verschillende soorten groenten, waaronder hun voedingswaarde, seizoensgebondenheid, en hoe ze het beste kunnen worden opgeslagen en bereid. De variatie in kooktechnieken en recepten zorgt ervoor dat er voor elk wat wils is, of je nu op zoek bent naar simpele, snelle maaltijden of meer uitgebreide, creatieve gerechten. Het boek bevat recepten voor zowel traditionele als moderne bereidingen, en legt een sterke nadruk op gezond eten.

Wat veel gebruikers waarderen, is de toegankelijkheid van de recepten. Ze zijn over het algemeen eenvoudig te volgen, en de meeste ingrediënten zijn gemakkelijk verkrijgbaar in supermarkten. De nadruk ligt op het gebruik van verse en seizoensgebonden producten, wat de gerechten extra smaakvol maakt. Daarnaast biedt het boek ook tips voor het koken met minder bekende groenten, wat het een inspirerende bron maakt voor wie zijn kookrepertoire wil uitbreiden.

Een klein nadeel dat sommige recensenten noemen, is dat het boek relatief weinig visuele ondersteuning biedt. Hoewel de recepten goed zijn uitgelegd, zouden meer foto’s van de gerechten helpen om het kookproces te visualiseren, vooral voor minder ervaren koks.

Over het algemeen wordt Alles over Groente en Groentegerechten beschouwd als een waardevol naslagwerk voor iedereen die zijn kennis en vaardigheden op het gebied van groentekoken wil vergroten. Het is een veelzijdig en informatief boek dat de lezer uitnodigt om creatief te koken met groenten en nieuwe smaken te ontdekken.
Boek bekijken

bookshop Rosie uit Den Bosch

particulier

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.