Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel BOOKS TO DESIRE.


 

Hemels, Joan (prof.dr.) - ARNHEMMERS EN HUN KRANTEN. Persgeschiedenis aan de Rijn 1621 - 2001

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Hemels, Joan (prof.dr.) - ARNHEMMERS EN HUN KRANTEN. Persgeschiedenis aan de Rijn 1621 - 2001
Schrijver: Hemels, Joan (prof.dr.)
Titel: ARNHEMMERS EN HUN KRANTEN. Persgeschiedenis aan de Rijn 1621 - 2001
ISBN: n.v.t.
Uitgever: Arnhems Historisch Genootschap Prodesse Conamur Jaargang 24, nr. 2, juni 2004
Bijzonderheid: Softcover, paperback. Garenloos/ gelijmd. Tekst met foto's, afbeeldingen en illustratiemateriaal (zw/w). Pg's. 116. Conditie: puntgaaf, want: nieuw
Prijs: € 8,95
Meer info 'Arnhem De Genoeglijkste'.
Orgaan van het Arnhems Historisch Genootschap 'Prodesse Conamur' van 1792 ('Wij trachten van nut te zijn') over het verleden en het heden van de stad en omgeving.
De naam ARNHEM DE GENOEGLIJKSTE is ontleend aan Arend van Slichtenhorst's 'XIV boeken van de Gelderse geschiedenissen' (1654).

Iets uit de inhoud van deze bijzondere aflevering van 'Arnhem de Genoeglijkste'.
'Ten geleide
(...). Binnen de persgeschieddenis neemt Arnhem een bijzondere positie in: hier verscheen al op 17 mei 1621 een gedrukte krant. Arnhem komt daarmee in Nederland op de tweede plaats, na Amsterdam.
In zijn bijdrage schetst de heer Hemels de hoofdlijnen van de Arnhemse dagbladmarkt, vanaf 1621 tot 2001.
Hij doet dat op een zeer lezenswaardige wijze. Hoewel naar de mening van de auteur hierover beslist nog niet het laatste woord is gezegd, heeft hij met deze studie een gefundeerde bijdrage geleverd, niet alleen aan de Arnhemse, maar ook aan de Nederlandse pershistorie.
De redactie is hem hiervoor zeer erkentelijk. (...).

De redactie'.
Boek bekijken

BOOKS TO DESIRE uit Zaltbommel

particulier
Welkom op mijn boeken-verkoopsite.
Hopelijk vindt u/ vind jij hier dat boek, wat op uw/ jouw verlanglijst staat, al lang of sinds korte tijd.
Hier doen wij ons best om uw bestelling naar uw/jouw tevredenheid uit te voeren.
Na de bestelling ontvangt u/jij vrijwel altijd direct een bevestiing, en zo mogelijk - meestel lukt het om nog dezelfde dag het boek te verzenden.
Meld a.u.b. bij uw/ jouw bestelling ook het telefoonnummer, want het kan gebeuren dat op korte termijn contact gezocht moet worden.
BOOKS TO DESIRE (beheerder)
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.