Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Catshave.


 

Scheifes, I. - Manisch dagboek / essay als fictie - fictie als essay

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Scheifes, I. - Manisch dagboek / essay als fictie - fictie als essay
Schrijver: Scheifes, I.
Titel: Manisch dagboek / essay als fictie - fictie als essay
ISBN: 9789062655533
Uitgever: Knipscheer, Uitgeverij
Bijzonderheid: 170pp, paperback, zgan
Prijs: € 12,50
Meer info IRUN SCHEIFES
Manisch dagboek
Nederland / Essay
Paperback, royaal formaat, 176 blz., € 18,50
ISBN 90 6265 553 X
Eerste druk 2004

MANISCH DAGBOEK van Irun Scheifes is een literair werk waarin de grenzen van diverse genres doorbroken worden door ze met elkaar te verbinden. Scheifes kent slechts één taal: die van de literatuur.

In MANISCH DAGBOEK kiest Irun Scheifes voor een literaire vorm die past bij de schrijvers die hij in zijn boek aan bod laat komen. Biografische en autobiografische elementen vloeien samen tot naadloze essays. Vergeten schrijvers, vertaalde dichters en oude helden (Daniil Charms, Michail Zosjtsjenko, Joeri Ojesja, Jo Otten, Petronius, Bert Schierbeek, James Hanley, Velimir Chlebnikov, Juan Goytisolo) hebben bij Scheifes één ding gemeen: ze zoeken. Scheifes gaat door waar zij ooit begonnen en maakt de lezer van nu enthousiast over de schrijvers van toen.

Tegelijkertijd vertelt hij het verhaal van iemand die op de rand van de werkelijkheid leeft, speelt hij met de zin en onzin van de logica. Hij beschrijft de weg van de manie, de weg naar de leegte die ons verlost van ons ‘opgedikte ik’.

Deze essays in dagboekvorm zijn ook verhalen en lezen als een roman.
Boek bekijken

Catshave uit Haarlem

particulier

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.