Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel CuisineRivièra.


 

Redactie Berichten van Moeder de Gans - Dolf Verroen, Jenny Dalenoord (onderwerp), J.B. Schuil (onderwerp) - Berichten van Moeder de Gans (dun tijdschrift, blaadje, over kinderboeken)

De vraag gaat over de volgende titel:

Schrijver: Redactie Berichten van Moeder de Gans - Dolf Verroen, Jenny Dalenoord (onderwerp), J.B. Schuil (onderwerp)
Titel: Berichten van Moeder de Gans (dun tijdschrift, blaadje, over kinderboeken)
ISBN:
Uitgever: Jaargang 14, no. 3, december 2013. Uitgave van Stichting Kinderboek Cultuurbezit te Winsum. Ca. A4 formaat, Met de voor- en achterzijde (beiden ook tekst) meegeteld 12 pagina's. Dit is 1 los nummer van het blad.
Bijzonderheid: In nieuwstaat. Met interessante artikelen. ZIe "meer info".
Prijs: € 15,00
€ 4,35
Meer info In nieuwstaat.

Met o.a. artikelen over:
J. B. Schuil - 1 pagina, met boekbanden in kleur en zwart wit foto van de bekende schrijver van o.a. De AFC-ers en De Katjangs.
Jenny Dalenoord - door Dolf Verroen, artikel van 1 pagina, met boekbanden in kleur (o.a. van Annie M.G. Schmidt) en een een kleurenfoto van de illustratrice.
Een stukje van 1/2 pagina over een lezing van Jean Pierre Rawie, met een foto in kleur van Rawie.
Verder nieuwtjes rondom kinderboeken, kinderen aan het woord over wat ze lezen, en nieuwtjes rond de Stichting. Mooie drukkwaliteit en glanspapier, waardoor de foto's ook erg mooi zijn.
Boek bekijken

CuisineRivièra uit Leiden

particulier
Omdat het privé verkoop betreft, is ruilen en terugsturen niet mogelijk (zoals bepaald in de EU-wetgeving voor privé verkopers). ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ Soms passen meerdere boeken nog in een brievenbuspakje. En voor 7,25 euro kan er tot 30 kg boeken verstuurd worden. Geen verpakkingskosten! Gecombineerde verzending is mogelijk. ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ Vragen? Stuur een mailtje! ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

De verkoper zal binnen 4 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.