Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel De Boekenkamer.


 

Oud Ger. Gem. in Ned. - Het mag er nog zijn

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Oud Ger. Gem. in Ned. - Het mag er nog zijn
Schrijver: Oud Ger. Gem. in Ned.
Titel: Het mag er nog zijn
ISBN:
Uitgever: Kerkenraad (algemeen)
Bijzonderheid: 223pp, hardcover
Prijs: € 8,50
Meer info Het mag er nog zijn

100 jaar geschiedenis Oud Gereformeerde Gemeente in Nederland te Langbroek (1910-2010)
Deze historie is samengesteld door een lidmate van de gemeente en later verder uitgewerkt. Ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van deze gemeente is het als boekwerk uitgegeven, verlucht met veel foto's en andere gegevens.
De titel van dit boek 'Het mag er nog zijn' is ontleend aan een uitspraak van de grootmoeder van de huidige ouderling C. Lagerweij, mevr. W. Legemaat-de With. Zij was mede een van de oprichters in de begintijd en zij gebruikte deze woorden menig keer.
En nu, in het jaar 2010, mag het er nog zijn. Ook in Langbroek.
Tevens is in dit boek opgenomen de Herdenkingspredikatie die op 12 september 2010 door ds. H. Molendijk in ons kerkgebouw is uitgesproken. De tekstwoorden daarbij waren uit Psalm 48 vers 10 - 12.
Boek bekijken

De Boekenkamer

zakelijk

De Boekenkamer uit Kootwijkerbroek

Logo De Boekenkamer

Beste bezoeker,
Welkom in het meest actuele aanbod van De Boekenkamer.
Bent u 'boekzoekende' ?? Waarschijnlijk kunnen wij u helpen. Is het gezochte boek hier niet aanwezig, kijk dan op onze internetsite. Of bezoek onze winkel in Kootwijkerbroek. Afstand te groot?? bel onze vriendelijke medewerkers en vraag naar de mogelijkheden.
De Boekenkamer,
Wesselseweg 178-2,
3774 RM, Kootwijkerbroek,
0342-440590,
na 18:00: 06-27435409
info@deboekenkamer.nl
www.deboekenkamer.nl

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.