Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel De Boekenkamer.


 

Doornenbal, Ds. J.T. - Dingen die haast geschieden moeten

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Doornenbal, Ds. J.T. - Dingen die haast geschieden moeten
Schrijver: Doornenbal, Ds. J.T.
Titel: Dingen die haast geschieden moeten
ISBN:
Uitgever: De Banier
Bijzonderheid: 212pp, hardcover
Prijs: € 15,50
Meer info Ds. J.T. Doornenbal: Dingen die haast geschieden moeten

Bijbellezingen over de Openbaring van Johannes
 
Openbaring van Johannes.
Voor velen een gesloten boek.
Toch is ook deze Openbaring door de Koning aan Zijn Kerk gegeven tot onderwijs en vertroosting en rijke schatten en heilgeheimen worden erin ontsloten voor het leven van de strijdende Kerk op aarde.
Gods Woord is één geheel. Wij kunnen er niets uit wegnemen zonder schade voor het geheel. Ook dit gedeelte kan niet worden gemist. 
Het is de laatste wilsbeschikking, het Testament van de Koning, waarin Hij de toekomst vermaakt aan Zijn Kerk.
En: Zalig is hij, die de Woorden der profetie deze boeks bewaart, want de tijd is nabij.
Wij leven in de laatste bedeling. De Kerk gaat haar einddoel tegen.
Gods Geest is gekomen om Zijn Christus een Bruid te bereiden tot de dag van Zijn toekomst.
Als dat gebeurd zal zijn, de laatste der uitverkorenen toegebracht is, dan zal het einde zijn. Dan zal Christus komen met de wolken, om Zijn Bruidsgemeente thuis te halen. En zij zal uitzien, vol verlangen, naar Zijn komst.
Wachten, als wachters op de morgen.
En nu heeft Hij Zijn Openbaring geschonken van de dingen, die haast geschieden zullen. Daarom zal zij luisteren naar wat de Geest tot Zijn gemeente zegt.
 
Zonder losse omslag
Boek bekijken

De Boekenkamer

zakelijk

De Boekenkamer uit Kootwijkerbroek

Logo De Boekenkamer

Beste bezoeker,
Welkom in het meest actuele aanbod van De Boekenkamer.
Bent u 'boekzoekende' ?? Waarschijnlijk kunnen wij u helpen. Is het gezochte boek hier niet aanwezig, kijk dan op onze internetsite. Of bezoek onze winkel in Kootwijkerbroek. Afstand te groot?? bel onze vriendelijke medewerkers en vraag naar de mogelijkheden.
De Boekenkamer,
Wesselseweg 178-2,
3774 RM, Kootwijkerbroek,
0342-440590,
na 18:00: 06-27435409
info@deboekenkamer.nl
www.deboekenkamer.nl

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.