Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel De Boekenkamer.


 

Haaren, Ds. J. van - Missen, zoeken, vinden

De vraag gaat over de volgende titel:

Schrijver: Haaren, Ds. J. van
Titel: Missen, zoeken, vinden
ISBN:
Uitgever: Gebr. Koster
Bijzonderheid: 116pp, Hardcover
Prijs: € 7,50
Meer info Ds. J. van Haaren: Missen zoeken vinden

Gelijkenissen

Vanuit drie gelijkenissen trekt ds. Van Haaren tal van lessen tot waarschuwing van onbekeerden, tot bemoediging van naamlozen, tot opscherping van verachterden in de genade. Dat is ook de strekking van de gelijkenissen: aantonen dat God geen lust heeft in de ondergang van zondaren, maar dat hun bekering Hem grotelijks behaagt.
Zijn kenmerkende manier van preken is ook in dit bundeltje herkenbaar gebleven: ordelijk, indringend en voor ieder een boodschap. Ds. Van Haaren was machtig in de Schriften en zeer wel ter tale. Hij liet voluit de Schrift spreken en was wars van inlegkunde. Vanuit zijn Schriftuurlijke prediking komt de zielsbevinding op die legering van Sion verklaat. Daarbij wordt steeds gewezen op de noodzakelijke Christuskennis, maar ook hoe dat toegaat in het leven der genade.

1. De gelijkenis van de verloren penning, Lukas 15:8-10
2. De gelijkenis van de weduwe en de onrechtvaardige rechter, Lukas 18:1-8
3. De farizeeƫr en de tollenaar, Lukas 18:10
Boek bekijken

De Boekenkamer

zakelijk

De Boekenkamer uit Kootwijkerbroek

Logo De Boekenkamer

Beste bezoeker,
Welkom in het meest actuele aanbod van De Boekenkamer.
Bent u 'boekzoekende' ?? Waarschijnlijk kunnen wij u helpen. Is het gezochte boek hier niet aanwezig, kijk dan op onze internetsite. Of bezoek onze winkel in Kootwijkerbroek. Afstand te groot?? bel onze vriendelijke medewerkers en vraag naar de mogelijkheden.
De Boekenkamer,
Wesselseweg 178-2,
3774 RM, Kootwijkerbroek,
0342-440590,
na 18:00: 06-27435409
info@deboekenkamer.nl
www.deboekenkamer.nl

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.