Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel De Boekenkamer.


 

Vries, Dr. P. de - De orde van het heil bij John Bunyan

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Vries, Dr. P. de - De orde van het heil bij John Bunyan
Schrijver: Vries, Dr. P. de
Titel: De orde van het heil bij John Bunyan
ISBN:
Uitgever: De Roos Vlaardingen
Bijzonderheid: 260pp, hardcover
Prijs: € 7,50
Meer info Drs. P. de Vries: De orde van het heil bij John Bunyan
Hoewel John Bunyan geen academische opleiding genoten heeft, mag hij tot de groten in de kerkgeschiedenis gerekend worden. Dat heeft hij wel in de eerste plaats te danken aan het door hem geschreven boek "De Christenreis naar de eeuwigheid".
Door middel van dat boek oefent Bunyan een blijvende invloed uit op de christelijke kerk.
Dit boek is gewijd aan John Bunyan en zijn visie op de orde van het heil. Dit is wel het belangrijkste thema in zijn theologie. De orde van het heil beschrijft de diverse facetten die naar voren komen in de toepassing van het heil aan zondaren en geeft ook hun onderlinge verhoudingen aan.
Bunyan zelf wordt aan het woord gelaten. Zijn gedachten worden vertolkt. Meerdere malen worden er lijnen getrokken naar andere puriteinen en wordt er in gegaan op de verhouding tussen de reformatie en het puritanisme, waarvan Bunyan een vertegenwoordiger was.
Boek bekijken

De Boekenkamer

zakelijk

De Boekenkamer uit Kootwijkerbroek

Logo De Boekenkamer

Beste bezoeker,
Welkom in het meest actuele aanbod van De Boekenkamer.
Bent u 'boekzoekende' ?? Waarschijnlijk kunnen wij u helpen. Is het gezochte boek hier niet aanwezig, kijk dan op onze internetsite. Of bezoek onze winkel in Kootwijkerbroek. Afstand te groot?? bel onze vriendelijke medewerkers en vraag naar de mogelijkheden.
De Boekenkamer,
Wesselseweg 178-2,
3774 RM, Kootwijkerbroek,
0342-440590,
na 18:00: 06-27435409
info@deboekenkamer.nl
www.deboekenkamer.nl

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.