Stel een vraag
Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel De Boekenrecensent.
Kutschner, V. - De stille dood
De vraag gaat over de volgende titel:
| Afbeelding: |
|
|---|---|
| Schrijver: | Kutschner, V. |
| Titel: | De stille dood |
| ISBN: | 9789089681409 |
| Uitgever: | Boekerij |
| Bijzonderheid: | 2009, Gebonden |
| Prijs: |
€ 3,50
€ 6,95
|
| Meer info | Tweede deel in een geplande serie historische misdaadromans rond de Duitse inspecteur Gereon Rath van de afdeling Moordzaken in Berlijn. De verhalen spelen zich in de jaren dertig. Een bekende Duitse filmster is verongelukt op de set. Een ongeluk of moord? Dan wordt een tweede actrice dood gevonden, bijzonder is dat haar stembanden zijn verwijderd. Raths onderzoek voert hem naar de duistere kanten van de filmindustrie die worstelt met de overgang van stomme film naar geluidsfilm. In interviews vertelt Kutscher dat hij de lezer via de ogen van Rath en diens tijdgenoten de ondergang van de Weimar Republiek en de opmars van de nazi's wil laten meemaken. Daar slaagt hij ook in dit deel weer in. Een goed geschreven, historisch misdaadverhaal dat een sfeervol, levendig beeld schetst van Berlijn begin jaren dertig. Rath is een overtuigend personage en hoewel je soms onwillekeurig moet denken aan Bernie Gunther uit de Berlin noir thrillers van Philip Kerr, is Kutscher er zeker in geslaagd zijn eigen held te creƫren. De Keulse Kutscher (1962) studeerde Duitse literatuurwetenschappen, werkte als journalist, schreef een aantal romans, maar brak door met 'Schaduw over Berlijn'*, zijn eerste Rath-thriller. Gebonden, |
| Boek bekijken | |

Hartelijk welkom in ons Boekwinkeltje! Wij bieden boeken te koop aan, waarvan het overgrote deel helemaal nieuw is. Wij recenseren namelijk al ruim 30 jaar, voor diverse organisaties in de boekenbranche.Nadat we de recensie geschreven hebben mogen we het boek houden. Jaarlijks schrijven we meer dan 50 recensies. Je snapt dat onze boekenkasten dan gauw overvol raken. Wij bieden de boeken aan voor een schappelijke prijs, meestal ca. 50% van de nieuwprijs. Thuis hebben we nog meer titels staan, dus wil je bijvoorbeeld als school je schoolbieb uitbreiden, neem dan gerust contact op.
Afhalen van boeken is in overleg mogelijk, eventueel ook op een adres in Zwolle. Dat spaart portokosten, als je in de buurt woont! Hartelijke groeten van de boekenrecensenten Dirry en Erik.
Afhalen van boeken is in overleg mogelijk, eventueel ook op een adres in Zwolle. Dat spaart portokosten, als je in de buurt woont! Hartelijke groeten van de boekenrecensenten Dirry en Erik.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
