Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel DE ESOTERIER.


 

Tijssen , Harm . [ isbn 9789045300412 ] - Langzaam Werd Gisteren Vandaag . ( Leven met Alzheimer . ) Een beschrijving van een nauwkeurige op bijna documentaire manier haar Dementeringsproces . het verslag dat Harm Tijssen gedurende enkele jaren heeft gemaakt over het verloop van de ziekte -

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Tijssen , Harm . [ isbn 9789045300412 ] - Langzaam Werd Gisteren Vandaag . ( Leven met Alzheimer . ) Een beschrijving van een nauwkeurige op bijna documentaire manier haar Dementeringsproces . het verslag dat Harm Tijssen gedurende enkele jaren heeft gemaakt over het verloop van de ziekte -
Schrijver: Tijssen , Harm . [ isbn 9789045300412 ]
Titel: Langzaam Werd Gisteren Vandaag . ( Leven met Alzheimer . ) Een beschrijving van een nauwkeurige op bijna documentaire manier haar Dementeringsproces . het verslag dat Harm Tijssen gedurende enkele jaren heeft gemaakt over het verloop van de ziekte -
ISBN: 9045300419
Uitgever: BZZTôH .
Bijzonderheid: paperback in zeer nette staat - 0113 - 1e dr 2002 - 287 p - 450 gr - 14 x 22 cm
Prijs: € 7,00
Meer info - van Alzheimer bij zijn vrouw Heleen.
Tijssen beschrijft op een nauwkeurige, bijna documentaire manier haar dementeringsproces. Hij neemt daarbij geen blad voor de mond. Hij verwoordt zijn vertwijfeling als hij de eerste verschijnselen van de ziekte bij zijn vrouw bemerkt. Hij toont compassie met zijn geliefde partner, die - ondanks alle door hemzelf en anderen geboden zorg - wegglijdt naar een mentale diepte waarvandaan geen terugkeer mogelijk is.

In dit helder geschreven boek doet Harm Tijssen in dagboekvorm verslag van het dementeren van zijn vrouw Heleen. Hij schetst een open en eerlijk beeld van het mensonterende aftakelingsproces, waarin de echtelieden steeds meer van elkaar vervreemd raken. Hij beschrijft ook zijn eigen worsteling en vertwijfeling en de hoop bij iedere tijdelijke opleving. Naast dit persoonlijke verslag wordt in een appendix door een drietal deskundigen (dr. K. Commissaris, prof.dr. J. Jolles en prof.dr F.R.J. Verhey) achtergrondinformatie gegeven over dementie. De appendix bevat tevens een adressenlijst. Het boek wordt ingeleid door A. De Kromme (voormalig redacteur neurowetenschappen, dagblad de Telegraaf) en bevat een voorwoord van prof.dr. D.F. Swaab (directeur Nederlands Instituut voor Hersenonderzoek). Tijssen schreef eerder een aantal boeken over zeer uiteenlopende onderwerpen.
Boek bekijken

DE ESOTERIER uit Amstelveen

zakelijk

Logo DE  ESOTERIER

Specialiteit, Esoterische boeken, in vele genres , ook is er een ruime sortering van vele diverse soorten aanwezig in onze voorraad .
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )

L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.