Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel DE ESOTERIER.


 

Stam , Kees . & Linda Douw . & Willem de Haan . [ isbn 9789035135338 ] - Hersenweb . ( Wat moderne netwerktheorie ons kan leren over de werking van de hersenen . ) Wat hebben Hyves en alzheimer met elkaar gemeen? Meer dan je op het eerste gezicht zou denken. Zowel de bouw als de functie van de hersenen blijkt aan -

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Stam , Kees . & Linda Douw . & Willem de Haan . [ isbn 9789035135338 ] - Hersenweb . ( Wat moderne netwerktheorie ons kan leren over de werking van de hersenen . )  Wat hebben Hyves en alzheimer met elkaar gemeen? Meer dan je op het eerste gezicht zou denken. Zowel de bouw als de functie van de hersenen blijkt aan -
Schrijver: Stam , Kees . & Linda Douw . & Willem de Haan . [ isbn 9789035135338 ]
Titel: Hersenweb . ( Wat moderne netwerktheorie ons kan leren over de werking van de hersenen . ) Wat hebben Hyves en alzheimer met elkaar gemeen? Meer dan je op het eerste gezicht zou denken. Zowel de bouw als de functie van de hersenen blijkt aan -
ISBN: 9789035135338
Uitgever: Bert Bakker .
Bijzonderheid: paperback in als nieuwe staat - 5314 - 1e dr 2010 - 283 p - 350 gr
Prijs: € 40,00
Meer info - dezelfde principes te voldoen als andere complexe netwerken, zoals internet, economische en sociale netwerken. Dat heeft verrassende consequenties: inzichten uit het onderzoek naar internet blijken ineens relevant te zijn om onze hersenen beter te begrijpen.

Niet alleen leert deze nieuwe theorie ons de hersenen beter te begrijpen, ook neurologische en psychiatrische ziekten komen in een nieuw daglicht te staan. Beschadigde netwerken vertonen universele kenmerken, die ook terug te vinden zijn in netwerkveranderingen bij neurologische aandoeningen.
Hersenweb laat iedereen met of zonder specifieke voorkennis kennismaken met de moderne netwerktheorie en de praktische toepassingen daarvan in het hedendaagse hersenonderzoek.

Kees Stam (1959) is hoogleraar klinische neurofysiologie aan het vu Medisch Centrum in Amsterdam. Naast patiƫntenzorg verricht hij wetenschappelijk onderzoek dat gericht is op de vraag hoe verschillende hersengebieden met elkaar communiceren in gezonde en zieke hersenen.

Linda Douw (1983) is klinisch neuropsycholoog en werkt sinds 2007 aan haar proefschrift over netwerkanalyse bij hersentumorpatiƫnten met epilepsie en de relatie tussen hersennetwerken en cognitie.

Willem de Haan (1975) is als arts en onderzoeker verbonden aan de afdeling Neurologie en het Alzheimercentrum van het vu Medisch Centrum. In zijn promotieonderzoek probeert hij met behulp van netwerkanalyse meer inzicht te krijgen in de ziekte van Alzheimer.
Boek bekijken

DE ESOTERIER uit Amstelveen

zakelijk

Logo DE  ESOTERIER

Specialiteit, Esoterische boeken, in vele genres , ook is er een ruime sortering van vele diverse soorten aanwezig in onze voorraad .
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )

L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.