Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel DE ESOTERIER.


 

Geurts , Twan . [ isbn 9789050189569 ] 4917 - Engelen van deze Tijd . ( De aantrekkingskracht van een oeroud geloof. ) Omdat we gewild hebben dat ze zouden bestaan, hebben we ze gemaakt, schreef Cees Nooteboom over de engelen. Altijd al was de mens gefascineerd door deze hemelse boodschappers, -

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Geurts , Twan . [ isbn 9789050189569 ]  4917 - Engelen van deze Tijd . ( De aantrekkingskracht van een oeroud geloof. ) Omdat we gewild hebben dat ze zouden bestaan, hebben we ze gemaakt, schreef Cees Nooteboom over de engelen. Altijd al was de mens gefascineerd door deze hemelse boodschappers, -
Schrijver: Geurts , Twan . [ isbn 9789050189569 ] 4917
Titel: Engelen van deze Tijd . ( De aantrekkingskracht van een oeroud geloof. ) Omdat we gewild hebben dat ze zouden bestaan, hebben we ze gemaakt, schreef Cees Nooteboom over de engelen. Altijd al was de mens gefascineerd door deze hemelse boodschappers, -
ISBN: 9789050189569
Uitgever: Balans , Uitgeverij .
Bijzonderheid: paperback in bijna als nieuwe staat - 4917 - 1e dr 2008 - 212 p - 330 gr
Prijs: € 10,00
Meer info - die voor ons zorgen en over ons waken. Toen de kerken vorige eeuw leegliepen, leek het of de engelen slechts een plaatsje restte in de coulissen van het wereldtoneel. Maar sinds de eeuwwisseling beleven zij een stormachtige comeback.

Overal zie je ze. In de winkeletalages in december. Op tv en op engelenstartpagina. Op het toneel in Amsterdam. In de Angelshop. Tijdens een rondleiding in Antwerpen. Op een tentoonstelling in Utrecht en een Wereldengelencongres in Hamburg. En in de schappen van elke boekhandel. Mensen vertellen elkaar verhalen over de engelen. In kringen van de nieuwe spiritualiteit zijn zij graag geziene gasten, al ogen ze daar anders dan in de kerk: soms dragen ze een spijkerbroek, lang niet altijd vleugels. Ook regisseurs, schrijvers en schilders kunnen maar niet van ze afblijven.

Engelen van deze tijd is een journalistieke speurtocht naar de aantrekkingskracht van deze oeroude boodschappers op de mensen van nu.


De auteur constateert in dit boek dat er een 'engelenrevival' is en dat na 11 september 2001 de behoefte aan engelen steeds groter wordt. Je ziet het terug in de boeken over dit onderwerp die als warme broodjes over de toonbank gaan, tv-programma's, websites, kunstuitingen en toneelvoorstellingen. Er is als het ware een subcultuur ontstaan rondom het etherische fenomeen. Vanuit zijn gecombineerde journalistieke en theologische achtergrond schetst de auteur de geschiedenis van engelen. In het westen werd het nooit een wezenlijke geloofskwestie en met de komst van het protestantisme en de Verlichting werd de rol van engelen verder teruggedrongen. Dit in tegenstelling tot de islam waar het geloof in engelen een van de vijf pilaren van de geloofsleer vormt. Desondanks zijn de engelen helemaal terug in het westen en de auteur is op onderzoek gegaan in de subcultuur. Zo beschrijft hij druk bezochte bijeenkomsten van de internationale engelenexpert Doreen Virtue en onze nationale engelenexpert Hans Stolp. Het resultaat is een fascinerend boek met veel leuke 'eye-openers'. Met twee katernen afbeeldingen in kleur en zwart-wit en een literatuuropgave.
Boek bekijken

DE ESOTERIER uit Amstelveen

zakelijk

Logo DE  ESOTERIER

Specialiteit, Esoterische boeken, in vele genres , ook is er een ruime sortering van vele diverse soorten aanwezig in onze voorraad .
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )

L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.