Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel DE ESOTERIER.


 

Verheij , F. ( En Anderen . ) [ ISBN 9789023247418 ] - Anorexia Nervosa in de Adolescentie . ( Groei vanuit autonomie . ) "Het lichaam, nog steeds niet mooi, maar de anorexia sluit ik op, in een grote, afgesloten kooi! " Over anorexia nervosa in de adolescentie en haar beloop is veel niet, maar -

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Verheij , F. ( En Anderen . ) [ ISBN 9789023247418 ] - Anorexia Nervosa in de Adolescentie . ( Groei vanuit autonomie . ) "Het lichaam, nog steeds niet mooi,  maar de anorexia sluit ik op,  in een grote, afgesloten kooi! " Over anorexia nervosa in de adolescentie en haar beloop is veel niet, maar -
Schrijver: Verheij , F. ( En Anderen . ) [ ISBN 9789023247418 ]
Titel: Anorexia Nervosa in de Adolescentie . ( Groei vanuit autonomie . ) "Het lichaam, nog steeds niet mooi, maar de anorexia sluit ik op, in een grote, afgesloten kooi! " Over anorexia nervosa in de adolescentie en haar beloop is veel niet, maar -
ISBN: 9789023247418
Uitgever: Gorcum b.v., Koninklijke Van .
Bijzonderheid: genaaide paperback in als nieuwe staat - 2519 - 1e dr 1983 - 126 p - 140 gr
Prijs: € 30,00
Meer info - inmiddels ook veel wel bekend. In deel 1 van dit boek zijn deze feiten samengebracht in korte, overzichtelijke hoofdstukken. De uitgave is gerubriceerd en geschreven vanuit de opvatting dat de adolescent en de mensen in haar of zijn directe omgeving vooral zijn gebaat bij groeien aan de autonomie, groeien naar ¿controle over¿. Daarover gaat deel 2. Het derde deel van dit boek bevat de integrale tekst van de hand-out ¿Als eetproblemen samengaan met gewichtsverlies¿ van de afdeling Kinder- en jeugdpsychiatrie van het Erasmus MC-Sophia.

Deze psychoeducatie is geschreven voor de adolescent, diens ouders, broers en zussen, maar kan ook worden gebruikt om de anorexiaproblematiek te verduidelijken richting vrienden, vriendinnen of familieleden. In deel 4 komen de ¿echte¿ deskundigen aan bod. In de vorm van verhalen en gedichten verwoordt een aantal jongeren wat hen ¿ al dan niet ¿ heeft geholpen. In het verlengde daarvan vertellen een vader en een moeder hun verhaal vanuit het ouder- en gezinsperspectief.

Kortom: een uitgave met een letterlijk veelzijdige kijk op anorexia en adolescentie, bedoeld om alle betrokkenen ¿ (andere) hulpverleners, ouders én jeugdigen ¿ te laten leren van elkaars kennis en ervaring.
Boek bekijken

DE ESOTERIER uit Amstelveen

zakelijk

Logo DE  ESOTERIER

Specialiteit, Esoterische boeken, in vele genres , ook is er een ruime sortering van vele diverse soorten aanwezig in onze voorraad .
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )

L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.