Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel DE ESOTERIER.


 

Jacobs , Frans . [ ISBN 9789057122804 ] 3120 - Een Filosofie van Emoties en Verlangens . ( De mens wordt door verlangens gedreven en door emoties aangedaan. Je talenten willen ontwikkelen is een verlangen. De meevallers en tegenvallers die je al doende tegenkomt, zorgen voor emoties. -

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Jacobs , Frans . [ ISBN 9789057122804 ] 3120 - Een Filosofie van Emoties en Verlangens . ( De mens wordt door verlangens gedreven en door emoties aangedaan. Je talenten willen ontwikkelen is een verlangen. De meevallers en tegenvallers die je al doende tegenkomt, zorgen voor emoties. -
Schrijver: Jacobs , Frans . [ ISBN 9789057122804 ] 3120
Titel: Een Filosofie van Emoties en Verlangens . ( De mens wordt door verlangens gedreven en door emoties aangedaan. Je talenten willen ontwikkelen is een verlangen. De meevallers en tegenvallers die je al doende tegenkomt, zorgen voor emoties. -
ISBN: 9789057122804
Uitgever: Nieuwezijds b.v.
Bijzonderheid: paperback in bijna als nieuwe staat - 3120 - 1e dr 2008 - 322 p - 480 gr - 13,8x21,5 - 3 cm dik
Prijs: € 25,00
Meer info - En tussen verlangens en emoties staat de deugd, die je leert omgaan met je emoties en je verlangens stuurt.

Frans Jacobs bespreekt eerst het onderscheid tussen emoties en verlangens en vervolgens de aristotelische aanbeveling 'ontwikkel je talenten' - daardoor word je steeds beter in wat je doet en beleef je er meer plezier aan.

Velen vinden de liefde de belangrijkste emotie in ons privéleven; die blijkt echter geen emotie maar een complex geheel van verlangens. Een oerverlangen is het verlangen naar geluk: wat staat ons te doen als het geluk ons dreigt te ontglippen?

Uit het publieke leven bespreekt Jacobs onderwerpen als angst en vertrouwen in de politiek, de deugd der tolerantie en de vraag of straffen niet neerkomt op een beschaafde vorm van wraakzucht.

Met talloze voorbeelden uit de filosofie, psychologie en literatuur is dit boek leerzaam en onderhoudend.

Frans Jacobs is hoogleraar wijsgerige ethiek aan de Universiteit van Amsterdam en voorzitter van het bestuur van de Internationale School voor Wijsbegeerte. Van hem verscheen eerder bij Nieuwezijds Twaalf emoties - Filosofische bespiegelingen.
Boek bekijken

DE ESOTERIER uit Amstelveen

zakelijk

Logo DE  ESOTERIER

Specialiteit, Esoterische boeken, in vele genres , ook is er een ruime sortering van vele diverse soorten aanwezig in onze voorraad .
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )

L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.