Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel DE ESOTERIER.


 

Stuivenberg , Peter . [ isbn 9789038914350 ] 4022 ( Gesigneerd met een kleine opdracht van de auteur . ) - Offshore Zeilen . ( Tips en trucs Deel 1 . De ervaring van 10 jaar oceaanzeilen + mini-pilot Europese westkust, Azoren en Canarische eilanden . ) Peter Stuivenberg beschrijft na tien jaar offshore zeilen, waarin hij bijna 100.000 mijl aflegde, -

De vraag gaat over de volgende titel:

Schrijver: Stuivenberg , Peter . [ isbn 9789038914350 ] 4022 ( Gesigneerd met een kleine opdracht van de auteur . )
Titel: Offshore Zeilen . ( Tips en trucs Deel 1 . De ervaring van 10 jaar oceaanzeilen + mini-pilot Europese westkust, Azoren en Canarische eilanden . ) Peter Stuivenberg beschrijft na tien jaar offshore zeilen, waarin hij bijna 100.000 mijl aflegde, -
ISBN: 9789038914350
Uitgever: Elmar, Uitgeverij
Bijzonderheid: paperback in als nieuwe staat - 4022 - 1e dr 2004 - 333 p - 790 gr - 16x24,3 cm
Prijs: € 20,00
Meer info - wat buitengaats wel en niet functioneert. De onderwerpen, in twee delen gepubliceerd, zijn bestemd voor zowel beginnende als gevorderde zeilers. De tips en de trucs helpen je, om op een prettige manier naar de horizon te zeilen. Het zijn geen regels die je moet kennen alvorens je vertrekt, want ieder bootje komt aan als het waterdicht is en de bemanning relaxed naar de toekomst kijkt.

Peter Stuivenberg zeilt sinds 1989 over oceanen, leed schipbreuk in de Golf van Aden, filmde mensetende tijgers in India, zwierf te paard door de Andes en zeilt met Maaike Kallenborn (schilderes, foto- en videografe, specialist digital imaging, kunstacademies in Nederland en Rusland, ex worldcup surfster) in de open-50 CrossRoads over oceanen. Het duo organiseerde expedities door de Sahara woestijn en het Amazone oerwoud (in voorbereiding The Great Rift Valley van Mozambique tot Israƫl) en woonde in Nederland, Bonaire, Suriname, de Azoren en Brazilie tot zij neerstreken in Zuid Afrika. Peter schreef de afgelopen 20 jaar honderden, zo niet duizenden artikelen in human-interest magazines en kranten. Sins 1994 schreef hij voor Elmar vele boeken, die werden geintroduceerd door televisie en radio programma's, kranten en tijdschriften. Peter verzorgt adventure en educatieve lezingen voor zeilverenigingen, scholen en bibliotheken en business presentaties op het gebied van teambonding. Zojuist werd gereleased de interactive CD-rom Atlantic Ocean.
Boek bekijken

DE ESOTERIER uit Amstelveen

zakelijk

Logo DE  ESOTERIER

Specialiteit, Esoterische boeken, in vele genres , ook is er een ruime sortering van vele diverse soorten aanwezig in onze voorraad .
IBAN :NL84INGB0001880405 ( INGBNL2A )

L.M.F.Ottens . 1188BG 204 Amstelveen
info@bocurio.nl of www.bocurio.nl esoterierboeken@gmail.com. KvK 34138285 . BTW No. NL 001177745B36 Mobiel 0618330133
Prijzen zijn inclusief BTW, marge regeling v.t.p., deze wordt niet apart vermeld en exclusief porto.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 6 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.