Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel de Koopjeskoffer.


 

Heesen, Berrie - De vliegende papa's / filosoferen met kinderen

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Heesen, Berrie - De vliegende papa's / filosoferen met kinderen
Schrijver: Heesen, Berrie
Titel: De vliegende papa's / filosoferen met kinderen
ISBN: 9789055730650
Uitgever: Uitgeverij Damon VOF
Bijzonderheid: 2000, 115pp, Hardcover in nieuwstaat. Het boek kan door de brievenbus. Met evt. nog een vergelijkbaar boek erbij
Prijs: € 6,00
Meer info Het actief samen nadenken -of filosoferen- is de afgelopen jaren op steeds meer basisscholen waarneembaar.
Deze bundel geeft de leraar steun bij het filosoferen met kinderen en bevat 15 nieuwe korte verhaaltjes met filosofische thematiek, gespreksvragen en opdrachten. Daarnaast zijn enkele gesprekken met groepen kinderen opgenomen die ook nabesproken worden.
Dit boek biedt een goed overzicht van het filosoferen met kinderen en veel materiaal waarmee men meteen kan beginnen.
Waarom gaan kinderen 5 dagen naar school en 2 dagen niet? Marie wil altijd naar school!
Kasper krijgt een cadeau. Het is een beestje dat zich elke dag in tweeën splitst. Hoe lang kan dat doorgaan en moet Kasper wat doen?
Holle wil naar morgen rennen. Waarom kan dat niet? Kunnen kleuters een ongewone stoel tekenen? Wil Marie echt geen hand als ze achter de kist van haar moeder loopt?
Enkele verhalen zijn in acht talen vertaald en op basisscholen in heel Europa getest.
´De vliegende papa´s´ is het vervolg op het succesvolle ´Klein maar dapper´ van dezelfde auteur. Fraai geïllustreerd (in kleur).


Thema´s

Kan iets altijd toenemen?
De begrafenis
Van gisteren naar morgen
Bestaat er een kopie van mij?
Het geheim van je gedachten
Jij bent een deeltje van het geheel
Als-dan-redeneringen op een begraafplaats
De stukjes van de kunstenaar
Vergelijk thuis en op school
Soorten papa´s
Het begrip ´kunst´ De bal als metafoor
De kunstenaar wordt bedankt!
De omkering, kinderen als volwassenen
Wachten op de zin van het leven
Boek bekijken

de Koopjeskoffer uit Goirle

zakelijk

Logo de Koopjeskoffer

Wat leuk dat je (misschien wel) iets gaat bestellen in mijn winkeltje!
Vaak kan er nog een boek (of meerdere boeken) bij je bestelling voor dezelfde verzendkosten. Ook bij brievenbuspost.
Kosten voor een brievenbuspakket zijn 4,35 euro.
Wat kleinere/lichtere boekjes kunnen vaak verstuurd worden voor 3,85 euro (dan wel zonder trackingcode)
Een pakket tot 10 kg naar een DHL afhaalpunt kost 5,45 euro, thuisbezorgd 6,95 euro.
Verzenden naar België vanaf 8,88 euro.
Om makkelijker te zoeken tussen mijn andere boeken op categorie, trefwoord etc. kun je ook op de website kijken, www.dekoopjeskoffer.nl.
Verder staan er veel boeken ook op marktplaats, en kun je me vinden op Facebook en Instagram.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.