Stel een vraag
Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel De Korenbloem.
De Cock, Michael (tekst), met illustraties van Gerda Dendooven - Vliegen tot de hemel : het verhaal van de Minotaurus (incl. cd met het hoorspel)
De vraag gaat over de volgende titel:
| Afbeelding: |
|
|---|---|
| Schrijver: | De Cock, Michael (tekst), met illustraties van Gerda Dendooven |
| Titel: | Vliegen tot de hemel : het verhaal van de Minotaurus (incl. cd met het hoorspel) |
| ISBN: | 9789059083318 |
| Uitgever: | Leuven : Davidsfonds/infodok, 2010 (Kleine Klassiekers) |
| Bijzonderheid: | 108 pag., illustraties in kleur, gebonden, in redelijk goede staat, de hoekjes hebben stootplekjes |
| Prijs: |
€ 29,50
€ 4,40
|
| Meer info | Het hoorspel is te beluisteren op de bijgevoegde cd. Composities en arrangementen: Frank Vaganée Bekroond met een Zilveren Griffel 2011 Van Michael De Cock verscheen in deze serie: De lange weg naar huis : Het verhaal van Odysseus In het rijk van koning Minos woont de Minotaurus, een monster dat half mens en half stier is. Daedalus ontwerpt een labyrint waaruit het gedrocht niet kan ontsnappen. Wanneer zijn opdracht voltooid is, mogen hij en Icarus niet naar huis terugkeren.... Theseus zoekt naar een manier om de Minotaurus te doden en vertrekt op een gevaarlijke tocht... Twee oeroude vader-zoonverhalen laten je kennismaken met een van de gevaarlijkste figuren uit de Griekse mythologie: de Minotaurus. (tekst achterzijde) Michael De Cock (1972) is een Vlaamse acteur en theatermaker. Daarnaast is hij actief als schrijver, vertaler en regisseur. In 2015 behaalde hij voor 'Veldslag om een hart' een Boekenleeuw. Gerda Dendooven (1962) is een Belgische kunstenares, die vooral bekend is geworden door haar boekillustraties. Dendooven heeft een stijl die onmiddellijk herkenbaar is door sfeer en compositie, kleurharmonie en kleurvervreemding. Met verhoudingen en perspectief wordt geen rekening gehouden. In haar tekeningen staan de mensen centraal, interieurs worden enkel gesuggereerd door attributen. Ze maakt gebruik van archetypen (De Moeder, De Dokter) en van humor. Voor elk boek zoekt ze de meest geëigende technieken en lijnvoering. Daarbij werkt ze het meest met grafietpotlood en waterverf of kleurstiften. Ze won een Gouden Uil met 'Luna van de boom', samen met auteur Bart Moeyaert en Filip Bral (bron : Wikipedia) Griekse Oudheid - klassieke mythologie |
| Boek bekijken | |

Bestelt u meerdere boeken tegelijk, dan verzenden wij deze samen en betaalt u gereduceerde verzendkosten, afhankelijk van formaat en gewicht.
Bij bestellingen met een totaalbedrag van 50 euro of meer is binnen Nederland de verzending gratis bij bestellingen onder de 10 kg. (voor België: 70 euro of meer - onder de 2 kg).
De verzendkosten naar België variëren, afhankelijk van formaat en gewicht van het pakket.
Boeken worden met Track&Trace verzonden.
Verzendingen vinden plaats na ontvangst van uw betaling.
Let op: e-mails kunnen in uw spambox terecht komen!!!
Bij bestellingen met een totaalbedrag van 50 euro of meer is binnen Nederland de verzending gratis bij bestellingen onder de 10 kg. (voor België: 70 euro of meer - onder de 2 kg).
De verzendkosten naar België variëren, afhankelijk van formaat en gewicht van het pakket.
Boeken worden met Track&Trace verzonden.
Verzendingen vinden plaats na ontvangst van uw betaling.
Let op: e-mails kunnen in uw spambox terecht komen!!!
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
