Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel De Leeswolf.


 

Sachs, C. en Hamburg, O. - Geschiedenis van de muziek

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Sachs, C. en Hamburg, O. - Geschiedenis van de muziek
Schrijver: Sachs, C. en Hamburg, O.
Titel: Geschiedenis van de muziek
ISBN: 9789027462787
Uitgever: Spectrum, Uitgeverij Het
Bijzonderheid: 1986, paperback, 375 p.
Prijs: € 7,50
Meer info Beschadigde kaft, verkleurd met wat vlekjes, idem boekblok, idem voorin, potloodstrepen bij de tekst, verder in redelijke staat.

De musicoloog Sachs behandelt de ontwikkeling van de historie van vnl. de westerse klassieke muziek vanaf de oudheid tot de 20ste eeuw. Hij koos voor de indeling naar stijlen en vormen, waarin biografische gegevens en belangrijkste composities van de grote componisten in de behandelde periodes zijn opgenomen. Zeer veel aandacht wordt geschonken aan de Nederlandse scholen en Palestrina. De meer bekende perioden daarna konden wat compacter worden verwerkt. Een zeer doorwrocht handboek. In de 8e druk werden de gegevens over de moderne muziek aanzienlijk uitgebreid: de literatuuropgaven per hoofdstuk zijn vervangen door een algemene lijst.

(NBD|Biblion recensie, Drs. F. Knuttel.)
Boek bekijken

De Leeswolf uit Assen

particulier

Logo De Leeswolf

Wij berekenen de verzendkosten zoals DHL ons berekent. Na uw bestelling informeren wij u over de kosten en verzoeken wij u vooraf te betalen.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.