Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel De Leeswolf.


 

Heinemann, D. - De Kinderen van Nidal

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Heinemann, D. - De Kinderen van Nidal
Schrijver: Heinemann, D.
Titel: De Kinderen van Nidal
ISBN: 9789062385393
Uitgever: Christofoor, Uitgeverij
Bijzonderheid: 1994, hardcover, 236 p.
Prijs: € 4,00
Meer info Licht beschadigde kaft, wat vlekjes op boekblok, verder in zeer goede staat.

In 'De kinderen van Nidal' het op zichzelf staande vervolg op 'De blauwe diamant' wordt het verhaal verteld van Kleine Schim, een weesjongen die zich als kruimeldiefje door het leven slaat in de grote koningsstad Azan. Kleine Schim bevalt zijn vrije leven, hoewel hij het soms moeilijk heeft zonder ouders en zonder thuis. Als hij er oud genoeg voor is wil hij graag zeeman worden en de grote wijde wereld leren kennen.
Maar van die droom komt niets terecht, als er in het paleis een poging wordt gedaan tot diefstal van de kostbare koningssteen, of Blauwe Diamant. Uit vrees voor de soldaten die de hele stad uitkammen, waarin geen dakloze zwervers geduld worden, laten zijn vrienden Kleine Schim in de steek. Hij besluit bij de rovers zijn heenkomen te zoeken.
Dit wordt verhinderd door de ontmoeting met een man, van wie Kleine Schim herhaaldelijk gedroomd heeft. Hij is een Riati uit het kamp van Azan en wordt door zijn mensen Par van Riat genoemd.
Met Par en het Riatmeisje Liƫ verlaat Kleine Schim Amak, om in de bergen van Nidal de blauwe bloem te gaan zoeken die de Riati hem in zijn dromen heeft. getoond.
info van de uitgever
Boek bekijken

De Leeswolf uit Assen

particulier

Logo De Leeswolf

Wij berekenen de verzendkosten zoals DHL ons berekent. Na uw bestelling informeren wij u over de kosten en verzoeken wij u vooraf te betalen.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.