Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel De Leeswolf.


 

Steiner, R. - Heilpedagogische cursus. Gezichtspunten voor de behandeling van in hun ontwikkeling gestoorde kinderen. Twaalf voordrachten gehouden in Dornach in 1924.

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Steiner, R. - Heilpedagogische cursus. Gezichtspunten voor de behandeling van in hun ontwikkeling gestoorde kinderen. Twaalf voordrachten gehouden in Dornach in 1924.
Schrijver: Steiner, R.
Titel: Heilpedagogische cursus. Gezichtspunten voor de behandeling van in hun ontwikkeling gestoorde kinderen. Twaalf voordrachten gehouden in Dornach in 1924.
ISBN: 9789060381892
Uitgever: Vrij Geestesleven
Bijzonderheid: 1985, paperback, genaaid, 184 p.
Prijs: € 7,50
Meer info Licht beschadigde kaft, verkleurd, opdracht op schutblad, verder in zeer goede staat.

Aan de hand van concrete casussen gaat Steiner op diverse stoornissen in en geeft hij praktische behandelingsadviezen. De cursus is niet alleen interessant voor hulpverleners. Juist de invalshoek van de afwijking werpt een verrassend licht op de zogenaamd normale ontwikkeling.

Twaalf voordrachten in de vertaling en van een voorwoord voorzien door F.Wilmar.

Achterin schetsen van Steiner's bordtekeningen.

(GA 317).
Boek bekijken

De Leeswolf uit Assen

particulier

Logo De Leeswolf

Wij berekenen de verzendkosten zoals DHL ons berekent. Na uw bestelling informeren wij u over de kosten en verzoeken wij u vooraf te betalen.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.