Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel De Leeswolf.


 

Blattmann, G. - Atoomenergie en de toekomst v.d. aarde

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Blattmann, G. - Atoomenergie en de toekomst v.d. aarde
Schrijver: Blattmann, G.
Titel: Atoomenergie en de toekomst v.d. aarde
ISBN: 9789062381784
Uitgever: Christofoor, Uitgeverij
Bijzonderheid: 1983, paperback, 42 p.
Prijs: € 6,50
Meer info Licht beschadigde, licht verkleurde omslag, met wat vlekjes, idem op boekblok, potloodaantekeningen/-strepen, verder in goede staat.

De auteur, die voor zijn opleiding tot geestelijke in de Christengemeenschap wiskunde, natuurkunde en astrologie studeerde, laat in dit boekje zien hoe het in de geschiedenis tot de eerste waterstofbom is gekomen (het verging ons als kinderen die met vuur spelen; opeens was er brand en toen wisten we geen terug meer, aldus C.F. Von Weizsäcker).
Op heldere wijze behandelt Blattmann de natuurwetenschappelijke aspecten van de atoomenergie om tenslotte tot de vraag te komen: is het niet mogelijk de neergaande lijn van verval in onze cultuur om te buigen door een wereldomvattende kracht, die gelijk is aan de intensiteit waarmee de scheppermachten aan het begin van de aarde hun werk volbrachten?
Volgens Blattmann is de impuls tot deze kracht te vinden in het sacrament van het altaar, waar ook een wezenlijke verandering van materie plaatsvindt.
info van de uitgever
Boek bekijken

De Leeswolf uit Assen

particulier

Logo De Leeswolf

Wij berekenen de verzendkosten zoals DHL ons berekent. Na uw bestelling informeren wij u over de kosten en verzoeken wij u vooraf te betalen.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.