Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel De Oorsprong.


 

Maureen Brady - Midlife Meditaties voor vrouwen

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Maureen Brady - Midlife Meditaties voor vrouwen
Schrijver: Maureen Brady
Titel: Midlife Meditaties voor vrouwen
ISBN:
Uitgever:
Bijzonderheid: nieuw
Prijs: € 15,00
€ 5,00
Meer info Niemand ontkomt aan het proces van ouder worden. In het verleden werd dit proces van lichamelijk ouder worden in verschillende culturen beschouwd als een belangrijke fase om tot spirituele en emotionele bloei te kunnen komen. In onze op uiterlijk gerichte cultuur, die zich manifesteert in snelheid, sex-appeal, jeugdigheid en daadkracht, zien we een kentering komen.

Steeds meer zaken rond menopauze en ouder worden worden bespreekbaar (getuige de vele artikelen in vrouwenbladen zoals Margriet, Libelle en Opzij); veel vrouwen staan er bewuster dan voorheen bij stil. Maureen Brady, de auteur van dit boek, ging nog verder. Zij schreef een boek dat vrouwen het jaar rond kunnen gebruiken om de nieuwe uitdaging van de middelbare leeftijd aan te gaan.

Midlife wil juist vrouwen in deze levensfase tot steun zijn om innerlijk te groeien. Per pagina vinden we dag na dag een kort citaat van een bekende vrouw zoals Betty Friedan, Margaret Mead, Clarissa Pinkola Estés, Eleanor Roosevelt, Louise L. Hay enz., een korte, maar rake beschouwing en ten slotte een affirmatie voor die dag. Een boek om altijd bij de hand te hebben.

NIEUW, licht deukje, VASTE PRIJS
Boek bekijken

De Oorsprong uit Nistelrode

zakelijk

Logo De Oorsprong

KIJK OOK IN SPAM voor onze mails.
==============
==============
Verzending in Nederland:
Alle brievenbuspost wordt verzonden voor € 5,00
Pakketpost € 7 euro.
Verzendkosten buitenland: op aanvraag.

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.