Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Antiquariaat Essef.


 

Berlitz, Charles - De Bermuda Driehoek

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Berlitz, Charles - De Bermuda Driehoek
Schrijver: Berlitz, Charles
Titel: De Bermuda Driehoek
ISBN: 9789025702984
Uitgever: Gottmer
Bijzonderheid: 1975 - paperback - geïllustreerd met vele z/w foto's - 172 p. - zwakke rug, verder goed
Prijs: € 2,95
€ 4,95
Meer info Conditie: redelijk tot goed, sporen van gebruik / zwakke rug
Past door brievenbus: JA
Netto gewicht (zonder verzendverpakking) 364 gram.
Vliegtuigen, schepen en mensen verdwijnen zonder enig spoor op zee. Lang verloren schepen duiken weer op uit hun graf onder water. Dit is geen science fiction maar gebeurde en gebeurt nog steeds in de Bermuda Driehoek, een zeegebied voor de kust van Florida, waar honderden vliegtuigen en schepen en duizenden mensen verdwenen en nog steeds verdwijnen.
Dit boek vertelt over een van de grootste onopgeloste geheimen die onze planeet kent en over de onaardse krachten die er mogelijk de oorzaak van zijn.
Boek bekijken

Antiquariaat Essef

zakelijk

Antiquariaat Essef uit Drachten

Logo Antiquariaat Essef

Alle boeken zijn uit voorraad leverbaar. Wij hanteren vaste verzendkosten ongeacht aantal, gewicht en formaat van de boeken en vragen vooruitbetaling. Tarief Nederland: € 4,95. - België € 7,80. Als u in Nederland woont, dan kunt u een boek direct online reserveren door 'm te betalen met iDeal tijdens het bestelproces. Als u dat niet kunt of wilt, dan krijgt u een e-mail met betaalverzoek. Pas na ontvangst van betaling verwerken en verzenden wij uw bestelling. Vragen? Tel: 31(0)618845210

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.