Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel De Toverberg.


 

Hans Offringa in samenwerking met De Librije - DE KEUKEN IN MET WHISKY

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Hans Offringa in samenwerking met De Librije - DE KEUKEN IN MET WHISKY
Schrijver: Hans Offringa in samenwerking met De Librije
Titel: DE KEUKEN IN MET WHISKY
ISBN: 9789045214320
Uitgever: Karakter Uitgevers, © 2017; hardcover, 184 blzn
Bijzonderheid: goede staat, zie meer info
Prijs: € 19,95
€ 4,40
Meer info goede staat: lichte verkleuring op snee en langs randen blzn, lichte gebruikssporen kaft

The Whisky Couple Hans en Becky Offringa selecteerden ruim twintig excellente whisky's. Daarmee daagden zij The Gastronomy Couple Jonnie en Thérèse Boer uit om er evenzovele passende gerechten bij te vinden. Dit boek is het geslaagde resultaat van hun gezamenlijke tour de force.

Naast de 27 heerlijke en goed te bereiden recepten is er ook aandacht voor de 'receptuur' van de geselecteerde whisky's en de herkomst ervan. Het boek is fraai vormgegeven en bevat prachtige foto's die zowel de gerechten als de whisky's optimaal tot hun recht laten komen. Dit luxueus uitgevoerde boek zal een must zijn voor elke whisky- en foodliefhebber!
Boek bekijken

De Toverberg uit Groningen

zakelijk

Logo De Toverberg

U krijgt een bevestigingsmail van boekwinkeltjes, vervolgens in principe binnen 24 uur een mail met betalingsgegevens. Check eventueel ook uw SPAM / ongewenste e-mail, daar komen die berichten nogal eens terecht.
De Toverberg is een webwinkel in 2dehands boeken.
Verzending brievenbuspost binnen Nederland: € 4,40.
Verzending pakketpost [tot 10 kg] binnen Nederland: € 6,95 of € 5,25 bij verzending naar een DHL-Servicepunt
U kunt geen rechten ontlenen aan het aanbod in dit boekwinkeltje. Het is mogelijk dat een hier aangeboden titel al is verkocht via een andere site.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.