Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel De Tresoor.


 

Devriendt, Piet & Robbie - Mosselen

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Devriendt, Piet & Robbie - Mosselen
Schrijver: Devriendt, Piet & Robbie
Titel: Mosselen
ISBN: 9789048834860
Uitgever: Carrera
Bijzonderheid: hc., 175 pag., 2016 als nieuw
Prijs: € 22,95
Meer info Mosselen. Wij Belgen eten ze het liefste met frietjes. Onze noorderburen graag met brood. Maar je kunt zo veel meer met de schelpdiertjes. Piet Devriendt, mosselchef van het restaurant De Oesterput in Blankenberge, selecteerde nieuwe, verfrissende, bekende en minder bekende recepten met de mossel in de hoofdrol. Gekookt, gebakken, in de wok of rauw, je kunt er alle kanten mee uit.

Mosselen zijn niet alleen heel lekker, ze zijn ook erg gezond. Ze bevatten eiwitten, mineralen, vitamines en nauwelijks vet. En met dit boek heb je meer dan 50 manieren om het kleine zeediertje klaar te maken. Aan de hand van schitterende foto's legt Piet de recepten stap-voor-stap uit, zodat ook een niet-geoefende kok lekkere mosselgerechten op tafel kan toveren. Krijg jij ook al honger?
Boek bekijken

De Tresoor uit Lage Zwaluwe

particulier

Logo De Tresoor

Alle prijzen zijn excl. verzendkosten. Afhalen kan in Lage Zwaluwe Betalen via PayPal op verzoek mogelijk.Opruiming van mijn boekenverzameling, het loopt anders uit de hand! Kijk ook eens naar de mogelijkheid van meerdere boeken om de verzendkosten te drukken. ALTIJD EVEN IN UW SPAM KIJKEN, WANT HEEL VAAK KOMEN DAAR MIJN MAILS TERECHT

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.