Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel De Tresoor.


 

Brocx, Ir. W.L., Leraar Nijverheidsonderwijs - SCHEEPSWERKTUIGKUNDE Behandelende de verschillende motortypen, die aan boord van schepen worden gebruikt, benevens de verschillende hulpwerktuigen, die worden toegepast.

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Brocx, Ir. W.L., Leraar Nijverheidsonderwijs - SCHEEPSWERKTUIGKUNDE Behandelende de verschillende motortypen, die aan boord van schepen worden gebruikt, benevens de verschillende hulpwerktuigen, die worden toegepast.
Schrijver: Brocx, Ir. W.L., Leraar Nijverheidsonderwijs
Titel: SCHEEPSWERKTUIGKUNDE Behandelende de verschillende motortypen, die aan boord van schepen worden gebruikt, benevens de verschillende hulpwerktuigen, die worden toegepast.
ISBN:
Uitgever: Nijgh & Van Ditmar,
Bijzonderheid: sc., 104 pag., 1938
Prijs: € 15,00
Boek bekijken

De Tresoor uit Lage Zwaluwe

particulier

Logo De Tresoor

Alle prijzen zijn excl. verzendkosten. Afhalen kan in Lage Zwaluwe Betalen via PayPal op verzoek mogelijk.Opruiming van mijn boekenverzameling, het loopt anders uit de hand! Kijk ook eens naar de mogelijkheid van meerdere boeken om de verzendkosten te drukken. ALTIJD EVEN IN UW SPAM KIJKEN, WANT HEEL VAAK KOMEN DAAR MIJN MAILS TERECHT

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.