Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel De Tresoor.


 

Poortvliet, Rien - ...De vossen hebben holen

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Poortvliet, Rien - ...De vossen hebben holen
Schrijver: Poortvliet, Rien
Titel: ...De vossen hebben holen
ISBN: 9789026949494
Uitgever: Van Holkema & Warendorf
Bijzonderheid: Gebonden, 1977, 6e druk
Prijs: € 2,95
Meer info De vossen hebben holen is een mooi en leerzaam boek van Rien Poortvliet over het doen en laten van het wild in ons land.
Reeën, korren, wilde varkens en vossen komen in dit boek aan bod. Maar ook de wilde eend, konijntjes, fazanten, patrijzen, edelherten en schadelijk wild.

Poortvliet begint steeds met een korte typering van elke diersoort, waarop een reeks tekeningen volgt met toelichtingen in handschrift. De verschillende houdingen van de dieren zijn treffend weergegeven en er is aandacht voor details zoals de vorm van het gebit of de hoef. Ook maakt de auteur de lezer attent op allerlei termen, bijvoorbeeld de witte punt van de vossestaart is de 'lont', een troepje reeën heet een 'sprong'.
Boek bekijken

De Tresoor uit Lage Zwaluwe

particulier

Logo De Tresoor

Alle prijzen zijn excl. verzendkosten. Afhalen kan in Lage Zwaluwe Betalen via PayPal op verzoek mogelijk.Opruiming van mijn boekenverzameling, het loopt anders uit de hand! Kijk ook eens naar de mogelijkheid van meerdere boeken om de verzendkosten te drukken. ALTIJD EVEN IN UW SPAM KIJKEN, WANT HEEL VAAK KOMEN DAAR MIJN MAILS TERECHT

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.