Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel De Vorkelaar.


 

Frisbie, Johnny - The Frisbies in/of the South Seas

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Frisbie, Johnny - The Frisbies in/of the South Seas
Schrijver: Frisbie, Johnny
Titel: The Frisbies in/of the South Seas
ISBN:
Uitgever: The Travel Book Club
Bijzonderheid: 1961, 2e ed, 176 pp, geb, heel goede so, prima
Prijs: € 59,95
Meer info Het fascinerende verhaal van Robert Dean Frisbie, Amerikaan, en zijn kinderen op onder andere Puka-Puka. Dit is Johnny's tweede boek en gaat niet alleen over Puka-Puka. Johnny is een vrouw en is door Boudwijn Büch bekend geworden in Nederland.
Boek bekijken

De Vorkelaar uit Groningen

zakelijk

Logo De Vorkelaar

Wij reageren meestal dezelfde dag op uw bestelling. Kijk in uw SPAM als u geen bericht ziet.
Boeken worden zo volledig mogelijk beschreven op een schaal van GOED (compleet maar zeer gebruikt, meestal geen of een kapotte stofomslag), HEEL GOED (gebruikt, schoon boek, kan in geschreven zijn, stofofomslag kan slijt hebben), PRIMA (kan heel licht gebruikt zijn of lang in een winkel gestaan hebben) en ALS NIEUW (dit betekent eigenlijk nieuw - boek is geschikt voor de purist-verzamelaar of om cadeau te geven). Weest er dus op verdacht dat goed eigenlijk niet zo best is.
De afko's: hb betekent hardback, pb betekent paperback, geb betekent gebonden, so betekent stofomslag.
Verzendkosten: brievenbuspost binnen NL met PostNL 3,65, pakket binnen NL met DHL 4,50 of 5,75, naar BE is het meestal met DPD voor 7,00.
NB: bij verzenden naar een derde ('dropshipping') is reclame niet mogelijk.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.