Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Don Quichote.


 

ERENSTEIN, R.L. (red.). - Een theatergeschiedenis der Nederlanden. Tien eeuwen drama en theater in Nederland en Vlaanderen. (b7088)

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: ERENSTEIN, R.L. (red.). - Een theatergeschiedenis der Nederlanden. Tien eeuwen drama en theater in Nederland en Vlaanderen. (b7088)
Schrijver: ERENSTEIN, R.L. (red.).
Titel: Een theatergeschiedenis der Nederlanden. Tien eeuwen drama en theater in Nederland en Vlaanderen. (b7088)
ISBN: 9789053561126
Uitgever: Amsterdam University Press
Bijzonderheid: 1996, 22 x 24 cm., xxiv, 915 pp., rijkelijk geïllustreerd in zwart/wit en kleur, linnen gebonden, stofomslag, leeslinten.
Prijs: € 10,00
Meer info Register. Kleine onvolkomenheden stofomslag, scheurtje, plankzwart. Goed exemplaar.
De geschiedenis van het theater in de Lage Landen begint in de tiende eeuw, waarna ruim een eeuw later in het klooster van Munsterbilzen het liturgische drama Stella wordt opgevoerd. Na de minstrelen en de rederijkers bezoeken we roemruchte voorstellingen in de Amsterdamse Schouwburg, de Muntschouwburg, de Koninklijke Schouwburg, de Minard Schouwburg en de Tivolischouwburg. We ontmoeten toneelschrijvers, decorbouwers, regisseurs, acteurs en critici. Via het Premiestelsel, de Kultuurkamer, het Holland Festival en de Aktie Tomaat komen we uiteindelijk bij groepen terecht als het Werkteater, Kaaitheater en de Trust.
Het doel van deze geschiedenis is de lezer - toneelliefhebbers, vakgenoten, studenten en toneelmakers - te confronteren met een verleden dat per gekozen evenement op een andere manier gestalte krijgt. (flaptekst)
Boek bekijken

Don Quichote uit Eindhoven

particulier

Logo Don Quichote

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.