Stel een vraag
Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Doornweerdje.
Schep J. - De Groote Societeit Arnhem 1763-1993 (inclusief aanvullingen en errata)
De vraag gaat over de volgende titel:
| Afbeelding: |
|
|---|---|
| Schrijver: | Schep J. |
| Titel: | De Groote Societeit Arnhem 1763-1993 (inclusief aanvullingen en errata) |
| ISBN: | |
| Uitgever: | De Groote Societeit Arnhem, 1993 |
| Bijzonderheid: | Hardcover, in goede staat, inclusief aanvullingen en errata |
| Prijs: | € 7,00 |
| Meer info | Het is een dankbare taak ter gelegenheid van een uitgave als de voorliggende een enkel woord ter begeleiding bij te voegen. Een 230-jarig jubileum, enkele jaren geleden nog niet te verwachten, is door een herbezinning met betrekking tot het verleden mogelijk gebleken. Daarmee heeft De Groote Sociëteit te Arnhem een zodanige respectabele leeftijd bereikt, dat daaraan niet voorbij mag worden gegaan. Meerdere (feestelijke) activiteiten vinden dan ook in de loop van 1993 plaats of hebben plaatsgevonden. Naar de mening van de directie is daarbij zeker niet de minste de verschijning van deze geschiedschrijving. Op geheel eigen wijze heeft ons lid, de heer drs. J. Schep, daaraan vorm gegeven. Zonder aan de bijdragen en inspanningen van anderen - en die waren er vele - tekort te willen doen, past het op deze plaats hem daarvoor dank te zeggen. Wij hopen, dat u bij het lezen - en het is zeker de moeite waard daarvoor enige tijd uit te trekken - vele genoeglijke momenten zult ervaren. Niet alleen omzien om met waardering en genoegen een verjaardag te vieren. De blik zal tevens op de toekomst gericht moeten zijn. De Groote Sociëteit heeft een zodanige plaats in de Arnhemse gemeenschap, dat deze niet (meer) is weg te denken. Met behoud van zekere waarden en normen dienen wij ons open te stellen voor nieuwe ontwikkelingen, welke passend ingevoerd kunnen en dienen te worden. Hierbij is de verwachting van de directie dat onze vereniging een zodanige aantrekkingskracht zal blijken te hebben, dat er ook in de toekomst voor velen sprake zal zijn van een ontmoetingsplek in vriendenkring. K.H.A. Zieleman, RA President-directeur van De Groote Sociëteit te Arnhem |
| Boek bekijken | |

Welkom in onze boekwinkel op BOEKWINKELTJES.NL. Prijzen zijn in Euro's. Wanneer u een boek bestelt, krijgt u van ons per mail een factuur met het totaalbedrag, inclusief de verzendkosten met een betaallinkje. Naar keuze kunt u het bedrag ook handmatig overmaken indien u niet beschikt over Internetbankieren. In een beperkt aantal gevallen verdwijnt onze mail in uw SPAM-MAP, houdt hier rekening mee.
De verzendkosten zijn: brievenbuspakket Nederland € 4,95, pakket Nederland € 6,95, pakket België € 7,95, pakket Duitsland € 7,95, overige bestemmingen op aanvraag. Voor bestellingen vanaf € 50,- berekenen wij GEEN VERZENDKOSTEN binnen Nederland, Duitsland en België. Voor vragen graag even een mailtje naar info@doornweerdje.nl.
Al onze boeken op Boekwinkeltjes staan ook gerubriceerd op onze website www.doornweerdje.nl, waar u de boeken ook kunt bestellen en betalen.
De verzendkosten zijn: brievenbuspakket Nederland € 4,95, pakket Nederland € 6,95, pakket België € 7,95, pakket Duitsland € 7,95, overige bestemmingen op aanvraag. Voor bestellingen vanaf € 50,- berekenen wij GEEN VERZENDKOSTEN binnen Nederland, Duitsland en België. Voor vragen graag even een mailtje naar info@doornweerdje.nl.
Al onze boeken op Boekwinkeltjes staan ook gerubriceerd op onze website www.doornweerdje.nl, waar u de boeken ook kunt bestellen en betalen.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
