Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Dutch Aviation Pubns.


 

Wesselink, Theo - De Nederlandse burgerluchtvloot 1920 - 1945 deel 2: Klemm tot en met Wiley Post

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Wesselink, Theo - De Nederlandse burgerluchtvloot 1920 - 1945 deel 2:    Klemm tot en met Wiley Post
Schrijver: Wesselink, Theo
Titel: De Nederlandse burgerluchtvloot 1920 - 1945 deel 2: Klemm tot en met Wiley Post
ISBN:
Uitgever: Dutch Aviation Publications, 2015
Bijzonderheid: NIEUW exemplaar; Hard back; 388 pagina's, 400 foto's; deel 1-2 in één koop € 80,00
Prijs: € 49,95
€ 6,95
Meer info De vliegtuigen die in dit boek worden beschreven zijn de weerslag van de vooruitgang die in Nederland tussen de twee wereldoorlogen werd geboekt op het gebied van de sportvliegerij en het luchtvervoer. Ruimtegebrek is er de oorzaak van dat niet-officieel geregistreerde vliegtuigen, zweefvliegtuigen en ballonnen niet in dit boek zijn opgenomen. Om die onderwerpen niet helemaal links te laten liggen is er een hoofdstuk gewijd aan wat zo’n 100 jaar geleden de ‘wilde luchtvaart’ werd genoemd: burgervliegtuigen die wel in ons land actief waren, maar die nooit een registratie hebben gevoerd. Ook is er een hoofdstuk gewijd aan het omgekeerde: vliegtuigen waar wel een registratie op werd geschilderd, die niet officieel was uitgegeven.

Behalve de producten van de Nederlandse vliegtuigindustrie passeren ook de vele buitenlandse modellen die in Nederland werden geïmporteerd en in gebruik genomen de revue, evenals alle militaire vliegtuigen die met een burgerregistratie hebben gevlogen en alle zelfbouw-vliegtuigen die in die periode officieel werden geregistreerd. Ieder hoofdstuk wordt afgesloten met de registratiegegevens van ieder individueel vliegtuig.
Boek bekijken

Dutch Aviation Pubns uit Venlo

particulier

Logo Dutch Aviation Pubns

Boeken uit de privébibliotheek van mijn echtgenoot Theo Wesselink.
Bij een gecombineerde bestelling bereken ik maar 1x verzendkosten. Na bestelling ontvangt u van mij een factuur. Helaas, door verschillende vervelende ervaringen (niet betaalde boeken), worden de bestelde boeken pas verstuurd nadat ik het bedrag heb ontvangen. Het gebeurt regelmatig dat mijn antwoord op uw bestelling in uw mailbox bij "spam" of "ongewenste mail" belandt dus check uw mailbox a.u.b.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.