Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Dutch Aviation Pubns.


 

Meijer, Th.A.M. (Voorzitter van de commissie enquête vliegramp Bijlmermeer) - Een beladen vlucht / eindrapport Bijlmer Enquete

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Meijer, Th.A.M. (Voorzitter van de commissie enquête vliegramp Bijlmermeer) - Een beladen vlucht / eindrapport Bijlmer Enquete
Schrijver: Meijer, Th.A.M. (Voorzitter van de commissie enquête vliegramp Bijlmermeer)
Titel: Een beladen vlucht / eindrapport Bijlmer Enquete
ISBN: 9789039916162
Uitgever: Sdu Uitgevers 1999
Bijzonderheid: NIEUW exemplaar; paperback; 409pp
Prijs: € 6,50
€ 6,95
Meer info Op 4 oktober 1992 voltrok zich een vliegramp in de Amsterdamse Billmermeer. Een Boeing 747 van El-Al stortte neer op de flats Groeneveen en Kruitberg. Vele slachtoffers waren het gevolg. Bij het onderzoek naar de oorzaak van de ramp werd duidelijk dat een defect aan de motor-ophanging van het vliegtuig waarschijnlijk de crash had veroorzaakt. Er bleven echter nog reel vragen onbeantwoord. Wat was de lading van het vliegtuig? Hoe is de berging verlopen? Hoe zijn de vele gezondheidsklachten van zowel bewoners, hulpverleners als andere mensen die op de plek van de crash zijn geweest te verklaren en wie waren de mysterieuze ‘mannen in witte pakken’?

Zes jaar na het neerstorten van de El-Al Boeing stelde de Tweede Kamer een Parlementaire Enquêtecommissie in met de opdracht deze en andere vragen definitief te beantwoorden. Na maanden van intensief onderzoek, vele openbare verhoren van bestuurders, (oud)ministers en medewerkers van Schiphol en EI-Al brengt de Enquêtecommissie verslag uit. Dit rapport bevat de definitieve gegevens over de lading van het ramptoestel en gaat in op de vraag of relevante informatie door overheidsdiensten werd achtergehouden. Ook het gezondheidskundig aspect van de ramp komt uitgebreid aan bod. De Commissie eindigt haar verslag met een aantal conclusies en aanbevelingen voor de toekomst.
Boek bekijken

Dutch Aviation Pubns uit Venlo

particulier

Logo Dutch Aviation Pubns

Boeken uit de privébibliotheek van mijn echtgenoot Theo Wesselink.
Bij een gecombineerde bestelling bereken ik maar 1x verzendkosten. Na bestelling ontvangt u van mij een factuur. Helaas, door verschillende vervelende ervaringen (niet betaalde boeken), worden de bestelde boeken pas verstuurd nadat ik het bedrag heb ontvangen. Het gebeurt regelmatig dat mijn antwoord op uw bestelling in uw mailbox bij "spam" of "ongewenste mail" belandt dus check uw mailbox a.u.b.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.